S20 Ultra mı S22 mi?

S23 FE alabiliyorsanız bütçeyi zorlayıp onu alın derim. F/P bir telefon çünkü.

Hocam FE modelleri iPhone mini gibi çok iyi değil gibisine şeyler duydum ondan yönelmemiştim FE modellerine.

Batarya odaklı düşünüyorsan S22 üzebilir seni. Verdiğiniz miktar 5000 lira falan olsa yenilenmiş alın işinizi görsün diyeceğim de 20.000 liradan bahsediyoruz az rakam değil hocam. Batarya testlerine incelemelere bakın derim S22 için. İlla bu iki cihazdan biri alınacaksa sıfır S22 daha mantıklı.

Önerebileceğiniz bir telefon var mı hocam o fiyat bandında? Benim için kamerasında optik imaj sabitleyici ve bataryası iyi olsa yeter.

Hocam FE modelleri iPhone mini gibi çok iyi değil gibisine şeyler duydum ondan yönelmemiştim FE modellerine.

Önerebileceğiniz bir telefon var mı hocam o fiyat bandında? Benim için kamerasında optik imaj sabitleyici ve bataryası iyi olsa yeter.
Bugüne kadar S23 FE kullanıp memnun kalmayan kimse görmedim. FE modellerinin ve son Samsung'ların kesinlikle en iyilerinden.

S22 daha mantıklı tercih ve yenilenmiş cihaz yerine 2. el tercih etmeniz daha iyi olacaktır ayrıca S22 için inceleme yazdım onu inceleyebilirsiniz

Yenilenmiş telefon aldığınızda problem yasarsanız Türkiye'desiniz, saticılar haksız olsa bile haklı durumda gösteriliyor. Yenilenmiş telefonlarda çok kaliteli malzemeler de kullanılmıyor. S22 @Moneymoon 'un da dediği gibi 100x zoom ve pil dısında önde. S23 FE'nin bataryası daha iyi fakat yardımcı kameralarda S22'ye göre geride. Bunları göz önünde bulundurun.

S22 kamera, SoC ve panel noktasında önde, S20 modellerinin güncelleme desteğinin Android 13’te kesilişi ve S22’lerin 16’ya kadar alacak oluşu da büyük bir avantaj. Ayrıca S20 Ultra dediğiniz cihazın telephoto performansı ve dolayısıyla 100x performansı çok zayıf. Pil noktasına gelecek olursak; panelde LTPO yok ve Exynos 990, 15 watt peakliyen bir SoC, mAh farkına rağmen pil performansı noktasında çok da fark oluşmaz. Bütçeniz dahilinde S21 Ultra kovalayabilirsiniz.

Geri
Yukarı