S21 FE alınır mı?

Emanuel Lausre

Centipat
Açıkçası S21FE ve S20FE arasında kaldım. Telefon alırken fazla bilgim olmadığı için sorayim dedim benim aradığım özellikler bataryası iyi olsun oyunda iyi performans versin kamerayla ayda yılda 1 fotoğraf çekiyorum. Orta derece de olsa olur sizce S21FE 2024 yılında alınır mı? Ve güncelleme desteği ne zaman biter bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE fiyatına göre alınabilir Android 15 veya 16 ya kadar destek verir Xiaomi'nin son çıkardığı X6 serisinede göz atabilirsiniz.

Bataryası pek iyi değil S21 FE'nin. Kamerayla işiniz belirttiğiniz kadar azsa; farklı modellere bakabilirsiniz. Mesela Poco X6 Pro öneririm. Yeni çıkan bir cihaz, işlemcisi 30 bin TL bandındaki cihazlar ayarında, barındırdığı son teknoloji donanım özellikleriyle ve 3 yıl Android, 4 yıl güvenlik güncellemesi garantisi ile sizi uzun yıllar götürecektir. Daha detaylı incelemeniz için link bırakıyorum. "Şimdi Satın Al" kısmına tıklayarak fiyatlarını görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Her iki telefonuda kullanmış birisi olarak yorum yapıyorum. S21 FE'nin bana göre 2 eksisi var. 1.si Güneşli havada ekran parlaklığı ciddi derecede, neredeyse ekranı göremeyecek kadar parlaklığı sönük kalıyor (parlaklık ful olmasına rağmen). Diğer yandan ısınma ilgili sorunlar olduğunu düşünüyorum.

S20 FE ise asla ama asla tekrar kullanmayacağım bir telefon. İndirme yaparken indirme hızı yavaş, amoled olmasına rağmen ekrandaki renk doygunluğu çok düşük, HDR desteği yok. Sadece Snapdragon 865 ve 120 Hz özellikleri olduğu için tercih edilen düşük seviye bir telefon.

Son düzenleme:
S20 FE ile S21 FE arasındaki muazzam panel ve güncelleme desteği farkı yüzünden aradaki farka değer ancak kamera, ana odağınıza yakın bile değil ve alınmaz. X6 Pro tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı