S21 FE vs S20 FE

A54 kaliteli telefon. Günlük kullanıcı için kamerası gayet güzel S21FE'ye alternatif olarak şarjı çok iyi gidiyor onu alabilirsin.

S21FE günde ikinci şarjı istiyor aktif kullanımda, 60 Hz ile günü tamamlayabiliyorsun.
S21 FE daha iyi kameraya sahip.

Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım, bütçem sanırsam Max 20k. Kamerası iyi olsun istiyorum şu an aklımda S20 FE ya da S21 FE modelleri var. Samsung tercihim ve bütçenin azalma ihtimali var daha arttıramam maalesef. Şimdiden teşekkürler.
S21 FE, 2021 yılında Samsung'un destek politikasını değiştirmesinin ardından S20 FE'den yalnızca bir yıl sonra çıkmasına rağmen 3 yıl daha fazladan destek alacak. Eğer bu konuya takılıyorsanız tercihinizi S21 FE'den yana kullanın. Kamera için de yine aynı tercih. Performans konusunda ise SD865'in daha eski olmasına karşın stabil ve kendini kanıtlamış bir SoC olması sebebiyle öne çıktığını, ancak bunun kullanım alışkanlıklarınıza göre değişeceğini söyleyebiliriz. Eğer oyun oynamayan biriyseniz cevap net bir şekilde 21 FE.

Amiral gemisi yerine A serisi önerenlere ne demeli?

A54 bataryası hoplatıyor.

Günlük kullanıcı kesinlikle A54 tercih etmeli. Instagram, TikTok, WhatsApp kullanan ktileden bahsediyorum.
Günlük kullanıcının S21 FE tercih etmemesi için bir sebep yok ortada. 5-6 saat yoğun kullanmayan bir kullanıcı için gayet yeterli bir SoT.

A serisine pek alışamadım ben aklımda hep S serisi oldu
S serisinden vazgeçmemeni tavsiye ederim. S21 FE ve S20 FE cihazları 11-20K bandındaki amirallerden ikisi.

Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım, bütçem sanırsam Max 20k. Kamerası iyi olsun istiyorum şu an aklımda S20 FE ya da S21 FE modelleri var. Samsung tercihim ve bütçenin azalma ihtimali var daha arttıramam maalesef. Şimdiden teşekkürler.

Bende S20 FE var abimde S21 FE var tabii ki de S21 FE.

20k TL'ye iPhone 11 bulursunuz ikinci elden temiz ya da sıfır ama illa S20FE vs S21FE derseniz S21FE tercih edebilirsiniz. İki modelden birinde ısınma sorunu vardı sanırım. Ekranı 120Hz çekince ama hangisi hatırlamıyorum geri 60 çekince düzeliyordu.

iPhone 11? 20k para verip 60 Hz ekrana sahip devri bitmiş bir telefonu almak mantıksız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı