S21 FE vs S22

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
S22 daha bir telefon bunu biliyorum. Sormak istediğim aradaki yaklaşık 4 bin TL fiyat farkına değecek şeyler olup olmadığı? Son olarak da bu telefon beni 5 yıl sorunsuz götürebilir mi? Daha ucuz telefon alıp 2 kere almak yerine bu modele yöneliyorum ancak 2 yıl sonrası şans işi diye düşünüyorum.

S22 5 yıl götürebilecek bir cihaz ama ısınma ve pil sorunu ciddi düzeyde denilebilir. Özellikle ısınma sorunu çoğu kişiyi S22'den soğutuyor çünkü göz ardı edilebilecek gibi değil.
S21 Fe'de S20 FE ile aynı arka kamera dizilimine sahip S21 ön kamerası ve ekranına sahip bir cihaz denilebilir.

S22 5 yıl götürebilecek bir cihaz ama ısınma ve pil sorunu ciddi düzeyde denilebilir. Özellikle ısınma sorunu çoğu kişiyi S22'den soğutuyor çünkü göz ardı edilebilecek gibi değil.
S21 Fe'de S20 FE ile aynı arka kamera dizilimine sahip S21 ön kamerası ve ekranına sahip bir cihaz denilebilir.
Düz S21 almak istiyorum ancak mağaza stokları olmadığı için 2000 TL takas teşviğini kullanamıyorum. Şu anda sadece S21 FE veya S22 almak zorundayım. Bu ısınma günlük kullanımda da rahatsız eder?

Düz S21 almak istiyorum ancak mağaza stokları olmadığı için 2000 TL takas teşviğini kullanamıyorum. Şu anda sadece S21 FE veya S22 almak zorundayım. Bu ısınma günlük kullanımda da rahatsız eder?

Çoğu kullanıcı günlük kullanımda rahatsız ettiği için şikayetçi zaten. S22 ile oyun oynanmaz ne batarya ne de ısınma dayanır o cihaza.

Çoğu kullanıcı günlük kullanımda rahatsız ettiği için şikayetçi zaten. S22 ile oyun oynanmaz ne batarya ne de ısınma dayanır o cihaza.
Hocam bu kadar mı kötü S22? Bu dediklerinize göre alınabilir cihaz olmadığı anlaşılıyor.

Fiyat farkı nedeniyle S21 ve S21 FE öneririm. S21 FE ile S21 benzer fiyatta şu an, 1 yıl daha fazla güncelleme için FE alınır.
S21 FE aldım hocam dün. Eski P9 Lite 2017 modelini verdim ve 2000 Tl indirim sağlandı. 11600 TL'ye S21 FE tercih ettim. Gönlüm S22'den yana idi ama neredeyse 4-5 bin TL fark var bütçeyi sonuna kadar zorlamayı doğru bulmadım. Kamera anlamında S22 çok çok mu daha iyi idi hocam? Bir tek bu aklıma takıldı.

Kamera anlamında S22 çok çok mu daha iyi idi hocam?
S20 ve S21 arasındaki kamera farkı gibi değil, hissedilir derecede daha iyi S22. Yeni sensör var onda. S20 ve S21 modelleri gibi değil ama fiyat farkı nedeniyle doğru tercih yapmışsın.

S20 ve S21 arasındaki kamera farkı gibi değil, hissedilir derecede daha iyi S22. Yeni sensör var onda. S20 ve S21 modelleri gibi değil ama fiyat farkı nedeniyle doğru tercih yapmışsın.
S21 FE kullanım ömrü olarak S21 veya S22 ile benzer bir deneyim mi sunar sizce? Yani gerçek S serisi olmadığı için donanım ömrü fark eder mi? Özetle 4 5 yıl kullanım için S22 alıp almamamın şansa bağlı diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı