S21'den iPhone 12 geçilmeli mi?

Ben şahsi olarak S21 FE kullanıyorum ve çok memnunum değiştirirsem bile bu telefon Iphone 12-13 değil en az Iphone 14 olmalı diye düşünüyorum ki. Benim de şahsi fikrim bu yöne kayıyor.

1 yıldır severek kullandığım iyi bir cihaz fakat kulaklığım Sony WF1000XM4 ile bağlantı, kötü ses kalitesi ve genel bir ses sorunu yaşamaya başladım. Müzik dinlemek hayatım diyebilirim. Büyük ihtimal Android 14'ten kaynaklı bir sorun. Bir süredir de başlangıç seviyesi olarak bir IPhone'a geçmek istiyorum. Sizce mantıklı?
Kesinlikle geçilmez. Kulaklığın bir sorunu olduğunu düşünüyorum fakat telefonda sorun varsa bile samsung onun için güncelleme yayınlar.

Ben şahsi olarak S21 FE kullanıyorum ve çok memnunum değiştirirsem bile bu telefon Iphone 12-13 değil en az Iphone 14 olmalı diye düşünüyorum ki. Benim de şahsi fikrim bu yöne kayıyor.
Bence en az 14 Pro ya geçilmeli düz modeller mantıksız .

1 yıldır severek kullandığım iyi bir cihaz fakat kulaklığım Sony WF1000XM4 ile bağlantı, kötü ses kalitesi ve genel bir ses sorunu yaşamaya başladım. Müzik dinlemek hayatım diyebilirim. Büyük ihtimal Android 14'ten kaynaklı bir sorun. Bir süredir de başlangıç seviyesi olarak bir IPhone'a geçmek istiyorum. Sizce mantıklı?
Attan inip eşeğe binmek olur. Gerekirse kulaklığı değiştirin yine de S21'den 12'ye geçmek gibi bir hata yapmayın.

Farklılık olsun diye sennheiser tws3 aldım fakat karşılaştığım kötü ses kalitesi nedeniyle artık temkinli yaklaşıyorum. Amazon'dan alıp test edip iade etmek gibi bir vicdansızlık da yapmak istemiyorum açıkcası.
O markayı bilmiyorum. Benim babamın s21'i ve buds 2'si var. Onun kulaklığında bir müzik dinleyeyim dedim, ses kalitesi mükemmel. İkisi birlikte mükemmel kombo. Benimde buds 2 ve Samsung s23 fe'm mevcut ve çok memnunum ikisinden de. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Geri
Yukarı