S22 Ultra nasıl?

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Merhaba arkadaşlar. Babama telefon bakıyoruz şimdi ki telefonu 8 GB RAM'li Redmi Note10 Pro ama artık donmaya kasmaya başladı WhatsApp'ta özellikle. Babam işi gereği cok fazla telefonla görüşüyor, WhatsApp'ta şu an 20.000+ mesajı falan var o kadar önemli yani. Donmayacak, kasmayacak maillerini vb kontrol edebileceği amiral gemisi bir telefon gerekiyor. Aklımda S22 Ultra var ama sizlere de sormak istedim. iPhone ve Xiaomi tercihi değil ona göre degerlendirirseniz sevinirim.
Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

iPhone 14'lere rakip diye biliyorum. Kağıt üstünde muazzam telefon.

Şahsen S23 Ultra'yı beklerdim. Yani S22 Ultra gerçekten çok güzel telefon, iPhone 14 Pro Max yerine bile tercih ederim şahsen. Beğeneni var beğenmeyeni var, tekrardan şahsi görüşüm olarak ben S22 Ultra'yı kesinlikle alırdım. Ancak S23 Ultra beklemek daha mantıklı.

Merhaba arkadaşlar. Babama telefon bakıyoruz şimdi ki telefonu 8 GB RAM'li Redmi Note10 Pro ama artık donmaya kasmaya başladı WhatsApp'ta özellikle. Babam işi gereği cok fazla telefonla görüşüyor, WhatsApp'ta şu an 20.000+ mesajı falan var o kadar önemli yani. Donmayacak, kasmayacak maillerini vb kontrol edebileceği amiral gemisi bir telefon gerekiyor. Aklımda S22 Ultra var ama sizlere de sormak istedim. iPhone ve Xiaomi tercihi değil ona göre degerlendirirseniz sevinirim.
Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.
Ben iPhone öneririm.

iPhone harici bi öneri istedim.
Arkadaşların dediği gibi yapın bence. S23 serisinin lansmanını bekleyin, yeni seri çıkınca belki S22 serisinin fiyatlarında düşüş olur tabii bu ülkede ne kadar ihtimali varsa. S22 Ultra'da kararlıysanız sizi üzmeyecek bir cihaz olduğunu söyleyebilirim 2027 yılına kadar güncelleme ve Android 16 desteği alacak bir cihaz. S23 muhtemelen Android 18'e kadar destek alacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı