S22 vs S21 vs S21 FE vs iPhone 13

Bütçe
28.000

flawles

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, telefon almaya karar verdim fakat etraflıca düşündüğüm halde karar veremiyorum. Çünkü iOS tarafında fiyat caydırıyor, Android tarafında batarya, güncelleme alma süresi ve uzun gitmemesi, Instagram vb platformlarda içerik yüklerken kalite kaybı gibi sorunlar caydırıyor. iPhone 13 alacak bütçem var fakat içim el vermiyor. Sizin fikirlerinizi de almak istedim sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Ben iPhone 13 alırdım.

Yani neye göre hocam, sana göre ne baskın geldi? Bütçemi sonuna kadar zorlamaktansa telefon kulaklık saat gibi ekosistem olusturma fikri de çeliyor, kafayı yiyecegim vallahi 😅

Ben iPhone 13 alırdım. Pil olarak, güncellik bakımından donanım ve performans olarak daha iyi.

Benim icin onemli olan seylerden bir tanesi Instagram'a icerik atarkenki kalite kaybı. Samsung bunu duzeltti mi acaba arastirdim ama pek bir şey bulamadim.

Yani neye göre hocam, sana göre ne baskın geldi? Bütçemi sonuna kadar zorlamaktansa telefon kulaklık saat gibi ekosistem olusturma fikri de çeliyor, kafayı yiyecegim vallahi 😅

Benim icin onemli olan seylerden bir tanesi Instagram'a icerik atarkenki kalite kaybı. Samsung bunu duzeltti mi acaba arastirdim ama pek bir şey bulamadim.
iPhone almalısınız o zaman.

iPhone alır geçerdim ne olursa olsun optimizasyon ve uzun ömür konusunda hiçbir marka ile karşılaştırılamaz. Çünkü gelecek planlarını kendi telefonlarına göre yapıyorlar ama Android tarafında böyle bir seçenekleri yok.

Geri
Yukarı