S22 vs S21FE

Bütçe
20000

Flakel

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Kamera, oyun, ve genel olarak iyi bir şarj için Android cihaz arıyorum. iOS istemiyorum.

Bütçem 20 bin TL fakat daha uygun olursa daha iyi olur tabii ki.

Bu iki model arasında kaldım. Genel olarak fakat farklı bir öneriniz varsa onlara da açığım. Bataryasının günü çıkarması önemli benim için.

Desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
S22 kullanıyorum. Tavsiye ederim. Bir tık batarya performansı geri o da normal çünkü kapasitesi düşük. Bütçe yetiyorsa S22 + da olabilir.

Merhaba arkadaşlar,

Kamera, oyun, ve genel olarak iyi bir şarj için Android cihaz arıyorum. iOS istemiyorum.

Bütçem 20 bin TL fakat daha uygun olursa daha iyi olur tabii ki.

Bu iki model arasında kaldım. Genel olarak fakat farklı bir öneriniz varsa onlara da açığım. Bataryasının günü çıkarması önemli benim için.

Desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

POCO F4 öneririm. Kamera dışında her konuda işini görür. İllaki iki cihazdan biri olacaksa S22 almanı tavsiye ederim.

Batarya performansı istiyorsan S21 FE alabilirsin, S22'ye göre batarya performansı daha iyi ama ekranı da daha büyük.

Isınma pek rahatsız edici değil. Aşırı akıcı kullanım hissiyatı üst düzey. Kamerasıda çok iyi.

Kamera ve donanım açısından S22 öneririm ama bataryası sıkıntı.

Batarya ömrü ve performans anlamında Mi 12T önerebilirdim fakat sanırım onunda kamerası S21 FE ve S22'ye göre cırt. (emin değilim)

İsteklerinizi en dengeli karşılayan cihaz S21 FE 5G sanırım, onu öneririm.

Geri
Yukarı