SE3 vs S22 vs S21FE

Realme GT2 güzel cihaz. Snapdragon 888 ve Sony ımx 766 sensörü var. Tamı tamına S21 FE ayarında diyebiliriz.

Ayrıca S21 FE için bakarsak Exynos 2100 ve Samsung s5k2ld kamera sensörü var bu sensör da IMX555 ayarında fakat Samsung'un görüntü işlemesi sayesinde performansı 766'ya yakın.

S22'de ısocell GN5 sensör ve Snapdragon 8 gen 1 var üstün ezicilikle daha iyi.

Benn GT2 alacağım

S22 + powerbank yapıştır gitsin hocam. S22, oyun oynamayan birini üzmez. O kadar ısınmıyor.
Sürekli oyun oynayani ise aşırı uzer.

Oyun için değilse S22 almak çok mantıklı gelmiyor bana.

@Efe684 neden gelmesin ki?
O bütçede S22'den iyi kamera paketi sunan bir cihaz yok. S22 serisinde sosyal medya optimizasyonu olması ve ekranının da ortalamanın üstünde olması almak için bir sebep.
Kötü batarya ve verimsiz 8 Gen 1 harici almamak için bir sebep göremiyorum.
İlk durumu powerbank ile çözmek mümkün. Ikinci durumu ise oyun oynamayan birisi hissetmeyecektir.

Benn GT2 alacağım.

Oyun için değilse S22 almak çok mantıklı gelmiyor bana.

Açıklamasını yaptım. Oyun için ben S22 alır arkasına fan takarım. 8 gen 1 throotle yemeden inanılmaz güçlü. GT2 de güzel cihaz fakat S22'nin kamerası muazzam. Isocell GN5 ve Samsung yazılımı sonuçta.

S22 + powerbank yapıştır gitsin hocam. S22, oyun oynamayan birini üzmez. O kadar ısınmıyor.
Sürekli oyun oynayani ise aşırı uzer.
Hocam ısınması hariç sorun yok değil mi ya 😄 Batarya gümlemesin yeterli. Yani baktım bütçem dahilinde iPhone SE3 alsam tek kazanacağım şey yazılım ve uzun yazılım desteği. S21Fe ya da S22 ondan daha ucuz çok daha güzel gelen özellikleri var. S23’e çıkabilirsem direkt onu alacağım. S22’nin birde bana göre ısınıyor denme sebebi arkasının plastik olmasıda olabilir.

IMG_0051.png

Ekran süremde bu zaten. 3700mAh yeter bana.

@Rw1NNN hayır iki cihaz da sorun çıkarmaz. Ama S22 alabiliyorken S21 FE bakmayın bile.
İki cihaz da 4 Android ve One UI güncellemesini alacak. İkisi de 2022 çıkışlı zaten.

@Rw1NNN hayır iki cihaz da sorun çıkarmaz. Ama S22 alabiliyorken S21 FE bakmayın bile.
İki cihaz da 4 Android ve One UI güncellemesini alacak. İkisi de 2022 çıkışlı zaten.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.
https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s22-5g-128-gb-samsung-turkiye-garantili-pm-HBC00001GNAB0 Buradan alacağım. Snapdragon işlemci var diyor içinde burada. Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı