S22 vs Xiaomi 13t

UtkuRS

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bayview
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem 1: Monster Abra A7 V14.2/I5 12500H/RTX 3050TI 4GB/16GB 3200MHZ RAM/1TB NVME SSD

Sistem 2:Toshiba NB200/ Intel Atom 280N/2GB RAM/120GB Seagate HDD
Bir akrabama uzun süre kullanacağı bir telefon arıyoruz. 5 yıl boyunca değiştirmeden kullanacak. Kendime alacak olsaydım S22'yi alırdım ama donanım özelliklerini kıyaslayınca karar veremedim. Kamerası çok önemli olmasa da satış sonra destek, servis imkanları, oyun performansı ve genel deneyiminin iyi olması gerekiyor. Hangisi tercih edilmeli.

S22 ile Xiaomi kıyaslamak saçmalık bence. S22 alsın. Her yönden daha iyi. Donanımı biraz kafanızı karıştırıyor gibi ama ben olsam Xiaomi'ye bulaşmam.

Uzun süre kullanmayı düşünüyorsa kesinlikle Samsung tercih edilmeli. Android tarafında Samsung'un yazılımı ve arayüzü çok başarılı, Xiaomi vs. gibi telefonlarda kendi kendine restart atma gibi sorunlar çok oluyor. Ayrıca S22 yerine S23 FE daha iyi bir seçim olabilir.

S22 almaya karar verdim. Konuya fikirlerini yazan herkese teşekkür ederim

13T, S22'den daha iyi bir cihaz. S22'nin sadece video performansı daha iyi, bu kadar.
Oyun önemliyse 13t yi seçerdim.
Kullanım amacı fark etmeksizin 13T tercih edilmeli. Kamera desen 1/1.28'' main sensör var, modlu kamera ile S22'nin kamerasını üzer, pil performansı olarak zaten 2 kattan daha fazla bir farkla 13T'nin ezici üstünlüğü var, 13T'nin 8 saat SoT aldığı senaryoda S22 5 saati zor görür.

S22 alsın. Her yönden daha iyi.
Tabii ne demeli, arabirim dışında neymiş S22'nin avantajı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı