S22'den iPhone 14'e geçmek değer mi?

S22 kullanıyorum pilden bıktığım için 13 proya geçeceğim. Ortalama 3,5-4 saat civarı ekran süresi alıyorum. Pil harici cihaz harika.
Samsung cihazlarla alakalı son zamanlarda duyduğum en büyük şikayet pil problemi. Amiral gemisi modellerinde bile böyle. Durum gerçekten o kadar vahim mi? 3.5 saat ekran süresi rezalet.

1 Hafta oldu s22 alalı 120hz ekran süresini atıyorum. 5 saate yakın ekran süresi veriyor. Iyi degil ama kotu de değil bence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221205_133327_Device care.jpg
    Screenshot_20221205_133327_Device care.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 52
1 hafta oldu S22 alalı 120Hz ekran süresini atıyorum. 5 saate yakın ekran süresi veriyor. Iyi degil ama kotu de değil bence.

Atladığın bir nokta var. 5-5, 5 saat ekran süresini Wi-Fi'de alıyorsun. Mobil veride bu süre daha da az olacak. Wi-Fi'yi konuşacaksak SE 2020 de en son kullanımda 9 saat ekran süresi aldım.😃😃 akıllı telefonlarda batarya için kriter mobil veri kullanımıdır.Wi-Fi kullanımı bana göre ölçü değil.

Atladığın bir nokta var. 5-5, 5 saat ekran süresini Wi-Fi'de alıyorsun. Mobil veride bu süre daha da az olacak. Wi-Fi'yi konuşacaksak SE 2020 de en son kullanımda 9 saat ekran süresi aldım.😃😃 akıllı telefonlarda batarya için kriter mobil veri kullanımıdır.Wi-Fi kullanımı bana göre ölçü değil.
Evet bataryası biraz zayıf ama bunu dert etmeyen insanlar için gerçekten harika, kusursuz bir telefon olacaktır.
Özellikle kamera ve ekran tarafında rakiplerinden çok üstün.

Pilden beklentin büyükse 14 Plus almanı tavsiye ederim. 13 Pro güzel cihaz. Bataryası düz S22'den iyi ama çok iyi batarya performansı sunmuyor.
13 pro aldım sabah şarjdan çektim şu an %66 aynı kullanımla. Gayet memnunum pilinden. Ortalama 1,5 gün kullanım süresi sunuyor ne cihaz kullanıp batarya performansını beğenmedin merak ettim.

120Hz ile 60Hz arasında kaç saat fark oluyor bakmış mıydınız?
Denemiştim 120 hzde 3,30-4 saat 60 hzde 5,30 saat ekran süresi aldım.

Samsung cihazlarla alakalı son zamanlarda duyduğum en büyük şikayet pil problemi. Amiral gemisi modellerinde bile böyle. Durum gerçekten o kadar vahim mi? 3.5 saat ekran süresi rezalet.
Maalesef öyle. Cihaz pil hariç her konuda mükemmel. Şarj sorunu olmayan biri kesinlikle almalı. S22 ultraya geçmeyi düşündüm ama hem çok büyük hem de pil problemi onda da var.

13 Pro aldım sabah şarjdan çektim şu an %66 aynı kullanımla. Gayet memnunum pilinden. Ortalama 1,5 gün kullanım süresi sunuyor ne cihaz kullanıp batarya performansını beğenmedin merak ettim.

Denemiştim 120 Hz'de 3, 30-4 saat 60 hzde 5,30 saat ekran süresi aldım.

Maalesef öyle. Cihaz pil hariç her konuda mükemmel. Şarj sorunu olmayan biri kesinlikle almalı. S22 ultraya geçmeyi düşündüm ama hem çok büyük hem de pil problemi onda da var.

Wi-Fi'de götürür. SE 2020 de Wi-Fi'de 9 saat ekran süresi veriyor. Önemli olan mobil veride 1,5 günü zorlaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı