S22'den iPhone 14'e geçmek değer mi?

Wi-Fi'de götürür. SE 2020 de Wi-Fi'de 9 saat ekran süresi veriyor. Önemli olan mobil veride 1,5 günü zorlaması.
Daha önce 13 pro kullandın mı? Wifide se2020de 9 saat yine çok zor. Wifide aldığımı nerden çıkardın? Yaşın 18in altında muhtemelen kendin gibi kullandığımı düşünmüşsün. Emlak işi yapıyorum cihazı çift simli şekilde yoğun kullandığım halde kalan şarj bu. Daha iyisi nedir söylersen biz de bilgilenelim.

Son düzenleme:
Daha önce 13 Pro kullandın mı? Wi-Fi'de SE2020'de 9 saat yine çok zor. Wi-Fi'de aldığımı nereden çıkardın? Yaşın 18'in altında muhtemelen kendin gibi kullandığımı düşünmüşsün. Emlak işi yapıyorum cihazı çift simli şekilde yoğun kullandığım halde kalan şarj bu. Daha iyisi nedir söylersen biz de bilgilenelim.

25 Kasım 1983 doğumluyum. Haklısın yaşım 18'in altında.😃😃😃 SE 2020'nin Wi-Fi'de 9 saat ekran süresi vermesi zor? Benim cihazımı benden iyi mi biliyorsun? Bu forumda boş yorum yapmak sen dahil bazı insanlarda hastalık haline gelmiş.

Son düzenleme:
25 Kasım 1983 doğumluyum. Haklısın yaşım 18'in altında.😃😃😃 SE 2020'nin Wi-Fi'de 9 saat ekran süresi vermesi zor? Benim cihazımı benden iyi mi biliyorsun? Bu forumda boş yorum yapmak sen dahil bazı insanlarda hastalık haline gelmiş. 13 prodan daha iyi süre veren cihaz önerini bekliyoruz ☺️
25 Kasım 1983 doğumluyum. Haklısın yaşım 18'in altında.😃😃😃 SE 2020'nin Wi-Fi'de 9 saat ekran süresi vermesi zor? Benim cihazımı benden iyi mi biliyorsun? Bu forumda boş yorum yapmak sen dahil bazı insanlarda hastalık haline gelmiş.
13 Prodan daha iyi süre veren cihaz neymiş onu bekliyorum 😁

13 Pro'dan daha iyi süre veren cihaz neymiş onu bekliyorum 😁

14 ile 14 Plus 13 Pro'dan daha iyi batarya performansına sahip. 13 Pro güzel cihaz. Batarya konusunda testlerde ve yorumlarda kimisi kötü kimisi ortalama diyor. Birçok insan batarya söz konusu ise 13 Pro Max, 14 Pro Max, 14 Plus gibi cihazlardan biri alınmalı diyor. Hepsini geçtim 13 Pro şu anda 128 GB'ı 39k. Ciddi zam yedi.

Geri
Yukarı