S23 alan birisi pişman olur mu?

Hocam link verebilir misiniz?
Galaxy S23 Silikon Kılıf - Samsung Shop Türkiye bunun puanı 1.9 gözüküyordu bilgisayar da ama mobilde puan yerini bulamadım.

Silikon kılıfa içiniz sinmezse benim kılıf Amazon tr de 499 a düşmüş hocam. Aklınızın bir köşesinde bulunsun diye atıyorum. YouTube dan inceleme videolarına da bakabilirsiniz.
Çok kalın diye bir kaç yorum gördüm hocam doğruluğu nedir acaba ?

@Crispen hocam Samsung Shop da her şeyin puanı 1 zaten. Telefonlara da o şekilde yorum yapıyorlar. Benim önerim hala orijinal silikon kılıf. Hem güzel görünüyor, koruyucu, hissiyatı güzel, önden bakınca telefonu elde tutuyormuş hissiyatı veriyor. YouTube da videoları var bakın derim.

Çok kalın diye bir kaç yorum gördüm hocam doğruluğu nedir acaba ?
Evet telefonu bir tık kaba gösteriyor ama koruyuculuk anlamında ve görünüş açısından güzel bir kılıf olduğunu düşünüyorum. Karar size kalmış hocam.

Dosya Ekleri

• P_20231005_193404_vHDR_Auto.jpg
    P_20231005_193404_vHDR_Auto.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 41
Herkese iyi sosyaller. Redmi Note 8 cihazımı değiştirmek için telefon arayışındaydım aslında yüksek bütçelere çıkmayı düşünmüyordum krediye taksit olayı olmadığı için. Faize de bulaşmak istememenden kaynaklı biraz da. Forumda gezerken hep S23'ü görüyordum herkes öneriyordu. Hem forumda hem çeşitli YouTube sayfaları vs. bende Hepsiburada üzerinden faizsiz kredi mevzusunu gördüm. Akbank müşterisi olduğum için kullanabileceğimi görünce iyice karar kıldım fakat S23 normalde 29 bin civarındaydı zam geldi 34 bin olmuş. 34 bin olduktan sonra aklım iPhone 13'e kaydı çıkmışken bu kadar iPhone alınır mı diye. Uzun araştırmalar sonucu S23 almanın daha mantıklı olacağına karar kıldım. Zaten IPhone'da faizsiz kredi yoktu faiz ile 41'lere çıkıyordu. Sizce bu kararım doğru mu S23 nasıl bir cihaz kullananlar fikir sahibi olanlar yorum yaparsa mutlu olurum.

Siyah olanı tercih ettim. Kılıf ve şarj aleti de önerirseniz sevinirim.

Oyun ve kamera performansında seni üzmez S23 Ultra kullanıcısıyım sana önerim orijinal şarj aleti kullan kılıfı çok pahalı olmayan ama çok ucuzda olmayan içi kadife ortalama bir kılıf seçebilirsin.

Oyun ve kamera performansında seni üzmez S23 Ultra kullanıcısıyım sana önerim orijinal şarj aleti kullan kılıfı çok pahalı olmayan ama çok ucuzda olmayan içi kadife ortalama bir kılıf seçebilirsin.
orjinal şarj aleti sipariş ettim hocam kılıf konusunda kararsızım şuanlık ekran koruyucu olarak da bakınıyorum.

Hocam S23 26-27bin TL değil miydi, ne ara 34 bin TL olmuş?😳
Fiyat güncellemesi geldi, o sebeple zam yedi.

orjinal şarj aleti sipariş ettim hocam kılıf konusunda kararsızım şuanlık ekran koruyucu olarak da bakınıyorum.
Ekran koruyucu ve iyi kılıf almayı ihmal etme.
O kadar para veriyorsun, elinden kayarsa ömrün kararmasın sonra. 😂

Son düzenleme:
Fiyat güncellemesi geldi, o sebeple zam yedi.

Ekran koruyucu ve iyi kılıf almayı ihmal etme.
O kadar para veriyorsun, elinden kayarsa ömrün kararmasın sonra. 😂
Kılıfta git geldeyim ekran koruyucu ise sanırım sadece mağazalarda var fakat benim olduğum yerde Samsung mağazası yok ne alacağım bilmiyorum.

S23 normal düz modelinimi aldınız?

Silikon kılıfa içiniz sinmezse benim kılıf Amazon TR de 499'a düşmüş hocam. Aklınızın bir köşesinde bulunsun diye atıyorum. YouTube'dan inceleme videolarına da bakabilirsiniz.

Ben orijinal kılıf alacaktım ancak bu kılıfın indirimde olduğunu görünce bunu aldım bugün gelecek bakalım fotoğraf atarım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı