S23 alınır mı?

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu başlıkta bir sürü konu var ama istediğim cevabı bulamadım.
Kuzenime telefon alacağız ve S23 modelini sevdiğini ama onun için önemli olanın donanım olduğunu söyledi.
Ben şu an POCO X3 Pro kullanıyorum ve kendisi de yoğun olarak oyun oynadığı için cihazımın tam bir F/P oyun telefonu olduğunu düşünüyorum. Arada ki fiyat farkına değer mi ya da başka telefon önerileriniz var mı? Bütçe tam olarak belli değil, cihazlar belli o civarda olursa sevinirim. İyi sosyaller.

Şuan en iyi işlemci S23 serisinde ama sadece oyun mu oynayacak? Kamera ve yazılımdan bir beklentisi yoksa ve sadece oyun oynayacaksa Poco F5 bakabilir.

Bu incelemede en yüksek ayarlarda ısınma olmadan iyi performans aldıklarını belirtmişler. İşlemcisi de gayet iyi. Diğer özellikleri de katılır ise çok iyi telefon. Alınır

Kuzenime telefon alacağız ve S23 modelini sevdiğini ama onun için önemli olanın donanım olduğunu söyledi.
Ben şu an POCO X3 Pro kullanıyorum ve kendisi de yoğun olarak oyun oynadığı için cihazımın tam bir F/P oyun telefonu olduğunu düşünüyorum. Arada ki fiyat farkına değer mi ya da başka telefon önerileriniz var mı? Bütçe tam olarak belli değil, cihazlar belli o civarda olursa sevinirim. İyi Sosyaller.

S23 hem kamera olarak, hem yazılım olarak hem de donanım olarak çok iyi, sadece oyun odaklı olduğu söylenen telefonlarda genellikle yazılım ve kamera kötü oluyor.

Ben şu an POCO X3 Pro kullanıyorum ve kendisi de yoğun olarak oyun oynadığı için cihazımın tam bir F/P oyun telefonu olduğunu düşünüyorum. Arada ki fiyat farkına değer mi ya da başka telefon önerileriniz var mı? Bütçe tam olarak belli değil, cihazlar belli o civarda olursa sevinirim. İyi sosyaller.

S23 alınır uzun yıllar kullanılır. Kuzenin gün içinde çok yoğun kullanıyorsa S23 Plus alması bence daha mantıklı.

Hepinize teşekkür ederim ilk olarak.
Oyun performansında fark olacağını düşünmüyordum zaten daha emin olmuş oldum böylece.
Ben telefonumun oyun performansından memnun olsam da daha iyi olmasını istediğim 2 şey var, onlar da şarj ve kamera.
S23 bu ikisinde de daha iyi olduğundan onu almasını önereceğim. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı