S23 Ultra yeniden başlıyor

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x
Sapphire Pulse Rx590 8GB
2x8GB XPG GAMMIX D30
Crucial P3 Plus 2TB
GIGABYTE B450M S2H
Dell S2721HN
Dell Alienware AW2724HF
Acer Aspire 6935G

Toyota Corolla

XBOX Series X
PlayStation 4

iPhone 15 Pro
Galaxy S24 Ultra
Galaxy S20 FE
Lenovo TAB M10 HD
Redmi Note 12
Redmi 10 2022
iPhone SE 3
Sony Xperia XA1
Galaxy Win
Galaxy Wonder
Galaxy Note GT-N8010

Amazfit Verge
Apple Watch 4
Samsung Gear S2

Redmi Buds 4 Active
Philips SHB3175
S23 Ultra cihazım kendi kendine yeniden başlıyor ama donanımsal olarak değil yazılımsal olarak, yani boot animasyonundan yeniden başlıyor ve bunu yarım saat aralıklarla tekrar ediyor. Eğer ben manuel olarak yeniden başlatırsam sorun düzeliyor. Sebebi nedir?

Saçma bir öneri gibi gözükebilir ama güç tuşunun takılıp takılmadığını kontrol etmenizi öneririm. Yumuşaklık var mı? Tam "Click" sesini veriyor mu?
Veriyor.

Cihaz bakımı bölümüne > otomatik optimizasyon > otomatik yeniden başlatma>oradakilerin kapat dene.
Kapalı zaten, özellikle kamera uygulamasına girince 30 dakikada değil saniyesinde çöküyor.

Sıfırlayın olmazsa garantiye yollayın.
Aynı sorun Redmi Note 12'de de var hocam ama diğer hiçbir cihazımda yok. İkisini de sıfırlamayı deneyeceğim verilerin PC'ye yedeklenmesini bekliyorum.

Kılıf Power + ses kısma tuşuna basılı kalıyor olabilir mi? Olmadı fabrika ayarlarına döndür.
Kılıfsız kullanıyorum.

Veriyor.

Kapalı zaten, özellikle kamera uygulamasına girince 30 dakikada değil saniyesinde çöküyor.

Aynı sorun Redmi Note 12'de de var hocam ama diğer hiçbir cihazımda yok. İkisini de sıfırlamayı deneyeceğim verilerin PC'ye yedeklenmesini bekliyorum.

Kılıfsız kullanıyorum.

İlginç bir sorun, sonucu paylaşır mısınız?

Arkadaşların dediği gibi sıfırlayın gene olmadı garantiye verin.

Düzelmedi hocam bana donanımsal gibi geldi iade ettikten sonra üzerine ekleyip S24 Ultra'ya geçerim belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı