S24 vs iPhone 15 Pro Max

S24 cikti da benim mi haberim yok? Cikmamis telefon hakkinda arkadaslar nasil yorum yapiyor bilmiyorum ama ben yapamam sahsen. Ne zaman cikar bak duruma, beklemem dersen iPhone al gec. 15 Pro MAX guzel makine olmus. S24 ciktiginda keske bekleseydim dedirtmez.
Bırakın çıkmasını daha duyurulmamış bir cihazdan bahsediyoruz şu anda. O yüzden diyebileceğimiz her şey bir tahminden ibaret olur.

Düşündüğümüz zaman Iphone 15 Pro duyurulana kadar kimse PC oyunlarını telefonda oynamayı düşünmüyordu. S24'ün de ne yapacağı belirsiz.

iOS her zaman iyidir bütçede sıkıntı yoksa, eğer F/P cihaz istiyorum derseniz Samsung s serisi fiyatının üstünde performans veriyor zaten. S23 mesela 30bin bandında ve bence iPhone 13'e 40 bin vermek yerine daha mantıklı, en azından 2023 de 60Hz ekran almıyorsunuz. Ama tepe modellere gelince bütçenin pek önemi kalmıyor, ben olsam iOS bir cihaz alırım.
bütçe sıkıntısı yok

arkadaşlar yanlış anladınız bütçe olarak hiçbir problem yok ben sadece şeyi sorun ediyorum hani s24üm var diyincemi daha iyi bir algı bırakır
iphone 15 pro max diyincemi daha iyi bir algı, diyeceksiniz derdini... ama benim derdim bu :D

Merhaba ben anneme iphoen 13 kendime 15 Pro Max almayı düşünüyorum.
Bütçem 130k.
Ancak diyorlarki bırak IPhone'yi Samsung S24 gelecek onu al,
Ama uzun süredir Samsung kullanıyorum ve iPhone almanın bana daha iyi geleceğini hissediyorum sizce ne yapmalıyım?
Al o zaman. Niye kendine eziyet ediyorsun.

Merhaba ben anneme iphoen 13 kendime 15 Pro Max almayı düşünüyorum.
Bütçem 130k.
Ancak diyorlarki bırak IPhone'yi Samsung S24 gelecek onu al,
Ama uzun süredir Samsung kullanıyorum ve iPhone almanın bana daha iyi geleceğini hissediyorum sizce ne yapmalıyım?

S24 daha çıkmadı, iPhone 15 Pro ve iPhone 13 alın, duruma göre bakarsınız.

Bütçe sıkıntısı yok.

Arkadaşlar yanlış anladınız bütçe olarak hiçbir problem yok ben sadece şeyi sorun ediyorum hani S24'üm var deyincemi daha iyi bir algı bırakır.
iPhone 15 Pro Max deyincemi daha iyi bir algı, diyeceksiniz derdini... Ama benim derdim bu :D

Telefonla statü atlanmaz, lakin öyle düşünüyorsan ve oyle düşünenler arasında da iPhone her zaman daha iyi bir algı bırakır.

Cihaz çıkmadı daha? Çıkmayan bir şey için bir şey söyleyemem. Mevcut durumda S23 alabilirsiniz, 15'ten daha iyi.

Geri
Yukarı