S24 vs iPhone 15 Pro Max

ShimerraTR

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R9 7950X3D
ASUS 4090
Z790 MAİNBOARD
Meslek
Robotik uzman
Merhaba ben anneme iphoen 13 kendime 15 Pro Max almayı düşünüyorum.
Bütçem 130k.
Ancak diyorlarki bırak IPhone'yi Samsung S24 gelecek onu al,
Ama uzun süredir Samsung kullanıyorum ve iPhone almanın bana daha iyi geleceğini hissediyorum sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 130k.
Ama uzun süredir Samsung kullanıyorum ve iPhone almanın bana daha iyi geleceğini hissediyorum sizce ne yapmalıyım?

Kesinlikle iPhone tercih edin, Samsung biraz sırıtabilir IP15'in yanında.

Bütçem 130k.

130000TL telefon? Fazla değil mi? PM modellerine de gerek yok bence. Alın bir tane iPhone 15 Pro, kalan para ile daha iyi şeyler yaparsınız. A17 çip üzmez.

iOS her zaman iyidir bütçede sıkıntı yoksa, eğer F/P cihaz istiyorum derseniz Samsung s serisi fiyatının üstünde performans veriyor zaten. S23 mesela 30bin bandında ve bence iPhone 13'e 40 bin vermek yerine daha mantıklı, en azından 2023 de 60Hz ekran almıyorsunuz. Ama tepe modellere gelince bütçenin pek önemi kalmıyor, ben olsam iOS bir cihaz alırım.

S24 cikti da benim mi haberim yok? Cikmamis telefon hakkinda arkadaslar nasil yorum yapiyor bilmiyorum ama ben yapamam sahsen. Ne zaman cikar bak duruma, beklemem dersen iPhone al gec. 15 Pro MAX guzel makine olmus. S24 ciktiginda keske bekleseydim dedirtmez.

Bütçem 130k.
S24, İPhone 15 rakibi olacak. S24 Ultra, İPhone 15 Pro Max rakibi. Dediğin ikili kıyaslanamaz. Sen hangilerini kastetmeye çalıştın?

Ve ekstra olarak S24 serisi nasıl olacak daha bilmiyoruz. Sadece tahminden gidilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı