Sabah 4'de yatıp gece 12'de yemek yemek sorun olur mu?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sabah 7'de kalkıyorum. İlk öğünümü yiyorum, okulda hiçbir şey yemiyorum eve geldiğimde saat 17:00 oluyor. İkinci öğünümü öyle yiyorum, sonra uyuyorum. Uyanıp, gece 11-12 gibi son öğünü yiyorum, bazen yemiyorum. Gece 3-4 gibi de yatıyorum. Kilo verme sürecindeyim ve şu an 31kg gibi bir miktar verdim fakat bu şekilde vermenin kilo vermemi yavaşlatacağı hakkında bir bilgisi olan var mı? Ben etki edeceğini düşünmüyorum, belki çok az bir fark olabilir. Normal bir uyku düzenine sahip olsam, akşam yemeği 20:00'da yediğimde 23:00 veya 24:00'da yatmış olacağım. Bende de yatmadan aynı süre önce yemiş oluyorum şu anki düzende.

Yemek yedikten hemen sonra uyumak yerine erken yatıp uykunu düzene sokman sen ve vücudun için daha iyi olur.

Hocam bunun için 1 gün boyunca uyumadım gecesine uyudum yine düzelmiyor. Bu şekilde okula gidince daha ayık hissediyorum kendimi, gece yatıp sabah uyanınca daha ölü gibi oluyorum. Gündüz vakti uyumamın tek eksisi spora yetişmek için akşam uyanmak olabilir. Neyse sorumun cevabına bir fikriniz var mı hocam?

Kalori açığın fazla ise bir süre sonra vücudun kendini korumaya alır. :)

Belirli bir saatten sonra sindirim yavaş olacağı için gece vakti yemek yememen daha iyi bir tercih olur.

Paran varsa sana diyet listesi satarım, her yıl uygulayabilirsin ama paramı ödedikten sonra beni bulamazsın. 😂

10 dakika dolansanız bile yeter diyor siz dolanmasam sıkıntı olur mu diyorsunuz. 10 dakikacık yürümekten zarar gelmez.

10 dakika evin içinde nasıl dolanayım dostum. Akıl karı mı sence?
Kalori açığın fazla ise bir süre sonra vücudun kendini korumaya alır. :)

Belirli bir saatten sonra sindirim yavaş olacağı için gece vakti yemek yememen daha iyi bir tercih olur.

Paran varsa sana diyet listesi satarım, her yıl uygulayabilirsin ama paramı ödedikten sonra beni bulamazsın. 😂
Diyet listelerine karşıyım hocam ben, hayatım boyunca toplam 70-80 kilo verip almışımdır. Diyet listesi çok kısıtlıyor ve ilk aydan sonra sıkıyor bozuyorsun. Kendi kafama göre yiyorum o gün ne piştiyse ona göre öğün çıkartıp öyle yiyorum. Korumaya alma durumu da geçen hafta vardı 135 kiloda takıldım. Şuan açıldı 132 kiloya düştüm ara ara kapanıyor gayet normal.

10 dakika evin içinde nasıl dolanayım dostum. Akıl karı mı sence?

Diyet listelerine karşıyım hocam ben, hayatım boyunca toplam 70-80 kilo verip almışımdır. Diyet listesi çok kısıtlıyor ve ilk aydan sonra sıkıyor bozuyorsun. Kendi kafama göre yiyorum o gün ne piştiyse ona göre öğün çıkartıp öyle yiyorum. Korumaya alma durumu da geçen hafta vardı 135 kiloda takıldım. Şuan açıldı 132 kiloya düştüm ara ara kapanıyor gayet normal.
Yani sizi bilmem ama ben evin içinde 20 dk dolanıyorum. Sizin kararınız biz tavsiye ediyoruz uygulaması size kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı