Sabah yürüyüş ile kilo verilir mi?

1 ayda 10 kilo yağdan verilmez. Ödem atarsan belki 5 kiloyu geçersin ama o kadar. Yağları eritmenin yolu kaloriden kısmak. Kalori alımını düşürmezsen spor etki etmez. Ağırlık antrenmanına gerek yok ama youtube'da aletsiz egzersiz videoları var onları denemeni tavsiye ederim. Aile üyelerinin aynı yerlerinde yağ varsa biraz zor verilebilir o kilolar ama dert etmene gerek yok.

1 ayda 10 kilo yağdan verilmez. Ödem atarsan belki 5 kiloyu geçersin ama o kadar. Yağları eritmenin yolu kaloriden kısmak. Kalori alımını düşürmezsen spor etki etmez. Ağırlık antrenmanına gerek yok ama youtube'da aletsiz egzersiz videoları var onları denemeni tavsiye ederim. Aile üyelerinin aynı yerlerinde yağ varsa biraz zor verilebilir o kilolar ama dert etmene gerek yok.
Hocam benim zaten 1 ayda 10 kilo yağdan verme isteğim yok. 2-3 ay sabırla 10 KG yağdan versem bana yine yeter. Zaten dediğim gibi sabah yürüyüş ardından yumurta vs. Akşam yemeğinden önce eğzersiz yaptım mı tamamdır. Şu instagramda çinli kadınlar var onların yaptığı dans çok işe yarışıyormuş denesem mi ? :D

Merhaba arkadaşlar. Biraz basenlerim ve simit denilen yerler var. Onları spora gitmeden eritmek istiyorum. Zaten gidecek para da bulamam.
Aklımda şöyle bir şey var belki deneyenler olmuştur. Sabah 9-9.30 gibi kalkıp bir yeşil çay içip 1-1.30 saat tempolu yürüyüş ardından 1 yumurta, 2-3 zeytin, yarım domates ve yarım salatalık olarak düşünüyorum. Akşamları yemek öncesi de bazı spor hareketlerini yapmayı düşünüyorum. Akşam yemeği de Allah ne verirse (Tabii pirinç, ekmek gibi yemekler dışı) Genellikle sebze yemeği olur. 2 ay bu programı hiç bozmadan yaparsam istikrarlı bir şekilde devam ettirirsem yağdan kilo verir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
Eğer yediğinden fazla yakarsan kilo verirsin. Bu dengeyi bozmadan devam ettir.

Veren var detoks suyuyla ve 10-20 dedim ben tek yaptığınız oturduğunuz yerden bilginiz olmadan gülücük atmak

@BrnKrkz @Vavien. @FarukS @Cosecx

Aynen kardeşim, hiçbir bilgimiz yok.

Aynen kardeşim kalori açığı oluşturmadan 10, 20 kilo verirsin. :D

Bu dediğin bilimi reddetmek, şaka gibisiniz ya. Kaç yaşındasın sen hocam? Allah aşkına söyler misin?

veren var detoks suyuyla ve 10-20 dedim ben tek yaptığınız oturduğunuz yerden bilginiz olmadan gülücük atmak

@BrnKrkz @Vavien. @FarukS @Cosecx

Farkında mısın ama 20 kilodan bahsediyorsun? 40 kilo adam 20 kilo mu olacak? Yaptığın sadece saçmalık. Oturduğum yerden de gülücük atmıyor ben spor yaparak kilo veriyorum senin gibi bir yerimi kaldırmadan değil.

Arkadaşlar benim amacım 1 ayda 20 kilo değil. Tartıya bağlı kalmam. Benim için önemli olan dış görünüşteki değişim. Mesala sabah yürüyüş üstüne antreman ve az kalorili bir akşam yemeği. Ekmek, makarna, şeker unuda kestim mi az kalori aldım mı tamamdır diye düşünüyorum. Sizlere danışmak istedim yani amacım bir ayda 10-20 KG vermek değil versem de hepsi yağ olmaz.
Merhaba arkadaşlar. Biraz basenlerim ve simit denilen yerler var. Onları spora gitmeden eritmek istiyorum. Zaten gidecek para da bulamam.
Aklımda şöyle bir şey var belki deneyenler olmuştur. Sabah 9-9.30 gibi kalkıp bir yeşil çay içip 1-1.30 saat tempolu yürüyüş ardından 1 yumurta, 2-3 zeytin, yarım domates ve yarım salatalık olarak düşünüyorum. Akşamları yemek öncesi de bazı spor hareketlerini yapmayı düşünüyorum. Akşam yemeği de Allah ne verirse (Tabii pirinç, ekmek gibi yemekler dışı) Genellikle sebze yemeği olur. 2 ay bu programı hiç bozmadan yaparsam istikrarlı bir şekilde devam ettirirsem yağdan kilo verir miyim?
Şimdiden teşekkürler.
Bügün başlıyorum arkadaşlar 6-7 saat sonra yürüyüşe çıkıcam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı