Sabahları kaçta uyanıyorsunuz?

Demi Lovato

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Ben her sabah 7'de uyanıyorum, bana işkence gibi gelse de okul yüzünden uyanmak zorundayım, 11 gibi falan da uyuyorum, siz de belirtin lütfen kaçta uyuyup kaçta uyandığınızı, çok merak ediyorum da 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilginc bir baslik olmus, benim gibi araliksiz 8-9 saat yatan var mi acaba? Bu aralar tatil oldugu icin erken uyanma gibi bir derdim yok. Aksam 12'de yatip sabah 9da kalkiyorum alarm falan yok kendi kendime uyaniyorum ve uykum da hic bolunmuyor. Gun icerisinde vucudumu yoracak herhangi bir sey de yapmiyorum. Tuhafima gidiyor acikcasi bu konuda yalniz miyim yoksa herkes benim gibi mi?

Ilginc bir baslik olmus, benim gibi araliksiz 8-9 saat yatan var mi acaba? Bu aralar tatil oldugu icin erken uyanma gibi bir derdim yok. Aksam 12'de yatip sabah 9da kalkiyorum alarm falan yok kendi kendime uyaniyorum ve uykum da hic bolunmuyor. Gun icerisinde vucudumu yoracak herhangi bir sey de yapmiyorum. Tuhafima gidiyor acikcasi bu konuda yalniz miyim yoksa herkes benim gibi mi?
Ben de sizin gibiyim fakat öğlenci olduğum için. Okul 1 civarı olduğu için gece 3-4'e kadar sorunsuzca takılıyorum, sabah da 10-11 civarı kalkıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı