Sabahları ağlayarak uyanıyorum

Arkadaş içini dökme ihtiyacı hissetmiş ayrıca burası babanızın forumu mu da arkadaşın konu açmasına tepki gösteriyorsunuz.

Hocam babamızın olmayan şeylere herhangi bir tepki gösteremez miyiz yani? Arkadaşın tepkisini bende pek haklı bulmuyorum ama onunda tepki verebilme hakkı var. Tepkiyi eleştirebiliriz ama engellemek doğru olmaz.

Hocam babamızın olmayan şeylere herhangi bir tepki gösteremez miyiz yani? Arkadaşın tepkisini bende pek haklı bulmuyorum ama onunda tepki verebilme hakkı var. Tepkiyi eleştirebiliriz ama engellemek doğru olmaz.

Hocam ben arkadaşın mesajına karışmıyorum sadece buraya konu neden açıyorsun demesine tepki gösterdim sonuçta isteyen istediği konuyu açabilir adı üstünde burası bir forum.

Hocam ben arkadaşın mesajına karışmıyorum sadece buraya konu neden açıyorsun demesine tepki gösterdim sonuçta isteyen istediği konuyu açabilir adı üstünde burası bir forum.

Demek istediğinizi anladım hocam fakat kendinizi ifade ederken biraz yanlış ifade etmişsiniz. Özellikle babanızın forumu kısmında.

Arkadaş içini dökme ihtiyacı hissetmiş ayrıca burası babanızın forumu mu da arkadaşın konu açmasına tepki gösteriyorsunuz.
Burası sosyal, düzelteyim önce.

İkincisi, her sabah ağlatacak derecede kabuslar görüp uyanması içini dökmeyle değil, sağlam bir psikoloğa gitmekle çözülür, ben arkadaşa iyilik ediyorum senin haberin yok. Kendi ailene kurduğun cümleleri de bana kurma.

İstediğim konuyu eleştirir, istediğime de tepki gösteririm, bunları saygı çerçevesi içinde yaparım, sen kimsin ki bu konuda beni yargılıyorsun dostum?

Hocam kesin tavsiye veriyorum ciddi olarak. Gusül al, 3 ihlas 1 fatiha, felak nas yap sonra melisa çayı al yatmadan bir yarım saat 1 saat önce iç bu çay seni fena uyutuyor uyuduğunun bile farkında olmuyorsun tek düşündüğün şey de uyku, uyumak, yatak gibi şeyler oluyor başka bir şey düşünemiyorsun aklın tamamen uyumakda olduğu için de kabus göreceğini zannetmiyorum dua da okudun mis daha güzel uyku yok hocam. Bu arada çayı ben de kullanıyorum bazen tadı da güzel muazzam bir çay harbi.

Akşam 16:00 ve 20:00 saatleri arasında uyuyorsanız normal.
Hayır hocam akşam 12 de yatıp sabah 7 de kalkıyorum
Hocam son etkinliklerinize baktığımda sürekli tehdit edildiğinizi görüyorum acaba biraz LoL'e ara mı verseniz?
Hocam o olay biteli baya oldu. Lolüde artık nerdeyse oynamıyorum bile haftasonları 2-3 saat kadar sadece.
Hocam kesin tavsiye veriyorum ciddi olarak. Gusül al, 3 ihlas 1 fatiha, felak nas yap sonra melisa çayı al yatmadan bir yarım saat 1 saat önce iç bu çay seni fena uyutuyor uyuduğunun bile farkında olmuyorsun tek düşündüğün şey de uyku, uyumak, yatak gibi şeyler oluyor başka bir şey düşünemiyorsun aklın tamamen uyumakda olduğu için de kabus göreceğini zannetmiyorum dua da okudun mis daha güzel uyku yok hocam. Bu arada çayı ben de kullanıyorum bazen tadı da güzel muazzam bir çay harbi.
Hocam bu tür konulara özen gösteren birisiyim her gün spora gittiğim için duş alırken muhakkak abdestimi alıyorum.

Bu kendin ile alakalı bir durum aslında sen aklında ne canlandırırsan onu görürsün bende kötü rüyalar görüyorum ama gülerek uyanıyorum.

Hocam annemin ölüşünü vs. görüyorum bazen düşünüyorum "ya böyle olursa ne yapacağım?" diye.

Aslında gördüğün rüyalarda gün içinde yaptığın aktivelerden çıkar korku filmi izliyorsan olabilir veya uyurken çok düşünüyorsun. Her şey kafada biter.

Hocam annemi kaybetme korkusu bu aralar çok sardı onunla alakalı rüyalar görüyorum.

Psikoloğa git, sanki normal bir şey yaşıyorsun da buraya konu açıyorsun.

Psikoloğada giderim sıkıntı yok. 2-3 tavsiyeye uyarsam belki düzelirim diye düşündüm.

Hayır hocam akşam 12 de yatıp sabah 7 de kalkıyorum.

Hocam o olay biteli bayağı oldu. Lolüde artık neredeyse oynamıyorum bile hafta sonları 2-3 saat kadar sadece.

Hocam bu tür konulara özen gösteren birisiyim her gün spora gittiğim için duş alırken muhakkak abdestimi alıyorum.

Hocam annemin ölüşünü vs. görüyorum bazen düşünüyorum "ya böyle olursa ne yapacağım?" diye.

Hocam annemi kaybetme korkusu bu aralar çok sardı onunla alakalı rüyalar görüyorum.

Bende bir kere annemin öldüğünü görmüştüm cidden çok kötü oluyor insan inşallah kısa zamanda atlatırsınız hocam.

Teşekkür ederim hocam. Cidden üst üste yaşayınca insanda kafada kalmıyor.

Hocam nasıl üst üste kabus görüyorsunuz cidden anlam veremedim. Ben geçen rüyamda FNAF karakterlerini görmüştüm sonra onlara korkmadığımı söylediğimde sohbet falan etmeye başlamıştık. Ayrıca anladığım kadarıyla psikolojiniz son zamanlarda eskisine göre daha kötü. Üstteki arkadaşında dediği gibi bir psikolog ile görüşmeniz lazım.

Geri
Yukarı