Sabahları ağlayarak uyanıyorum

Makaleler
1
Son 1-2 haftadır her gün kâbus görerek kalkıyorum. Ya aşırı sevdiğim biri ölüyor ya da herhangi aşırı canımı sıkacak kötü olaylar görüyorum. Her seferinde yarım saat ağlıyorum ve de aşırı duygusal biriyim kendimi tutamıyorum. Canımı sıkmaya başladı. Başka rüya göremez miyim? Kumandası falan yok mu güzel şeyler görelim azıcık yoksa kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 1-2 haftadır her gün kâbus görerek kalkıyorum. Ya aşırı sevdiğim biri ölüyor ya da herhangi aşırı canımı sıkacak kötü olaylar görüyorum. Her seferinde yarım saat ağlıyorum ve de aşırı duygusal biriyim kendimi tutamıyorum. Canımı sıkmaya başladı. Başka rüya göremez miyim? Kumandası falan yok mu güzel şeyler görelim azıcık yoksa kafayı yiyeceğim.

Aslında gördüğün rüyalarda gün içinde yaptığın aktivelerden çıkar korku filmi izliyorsan olabilir veya uyurken çok düşünüyorsun. Her şey kafada biter.

Açıkçası kısaca boşluk meditasyonu yaparak zihnini boşaltarak uyuyabilirsin ben fazlasıyla etkisini görüyorum. (zihni sakinleştirmek, dizginleştirmek, boşaltmak için işe yarıyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı