Saber RGB alınır mı?

Hayır Gamepower'ın her ürününde var bu.

Hocam zaten moderatör'ler bile yanlış bilgi diye işaretlemiş boş verin. Zaten uğraşmaya değmez arkadaş bu kadar inatçı ise sadece hayırlı olsun demek düşer. Ürünü bu kadar savunup sonrasında da gelip klavye ile alakalı sorun açacak yüzü olmaz belki.

Hocam zaten moderatör'ler bile yanlış bilgi diye işaretlemiş boş verin. Zaten uğraşmaya değmez arkadaş bu kadar inatçı ise sadece hayırlı olsun demek düşer. Ürünü bu kadar savunup sonrasında da gelip klavye ile alakalı sorun açacak yüzü olmaz belki.
Ben raporladım zaten ne alıyorsa alsın tuşları basmazsa konu açmasın. Garanti kapılarında sürünür. Parasıyla rezil olur ama anlamıyor arkadaş.

Malzeme kalitesi çok düşük arkası tamamen dandik plastikten yapılma.

Saber RGB alırdım ben tipi bile yok şu klavyenin.
Hocam öyle diyorsunuzda ben bu klavyeden yazıyorum şu anda gayet güzel bir klaye sadece ilk birkaç gün yay sesi çıkarması dışında bir sorun da görmedim. Küçük de çok yer kaplamıyor. Evet oradan biraz öyle gözüküyor ama gerçek hali gayet sade ve şık.

Hocam öyle diyorsunuz da ben bu klavyeden yazıyorum şu anda gayet güzel bir klavye sadece ilk birkaç gün yay sesi çıkarması dışında bir sorun da görmedim. Küçük de çok yer kaplamıyor. Evet oradan biraz öyle gözüküyor ama gerçek hali gayet sade ve şık.
Hayırlı olsun. Ben Saber aldın sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı