Rehber Saç bakım önerilerim

Keratin bakımı saçınızda normalde olan bir proteindir. Sonradan bu proteini kaybedince saç daha da güçsüzleşir. Keratin bakımı saçın dolaşması, sertliği, kabarıklığı, elektriklenmesi, güçsüzleşmesi gibi sorunlara karşı yapılan bir protein yenileme işlemidir aslında. Keratin bakımı için olan ürünlerin hafif bir saç düzleştirme etkisi var ancak keratin bakımı saç düzleştirmesi için yapılmaz. Ülkemizdeki keratin bakımı hakkında oluşan bilgi kirliliğinden dolayı o şekilde anlatılıyor. Saç düzleştirme işlemi brezilya fönüdür. Brezilya fönünde saça yüksek ısılar uygulanır. Keratin bakımında o kadar yüksek ısılar kullanılmaz.

Deneme yanılma herkesin zaten yapması gerektiği bir şeydir. Zarar vermiş olmazsınız.

Saç köpüğünü hacim için kullanıyormuşunuz. Saç kremi ise besleyici bir şeydir aslında. Yani ikisi birbirinden bağımsız. Kullanmaya devam edebilirsiniz.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim bu saatte yardımcı oldunuz. İyi geceler efenim 🙏

1649579474744.png

Şiddetle öneririm. Harika bir saç ürünü.

Öneri için teşekkürler. Nasıl kullanılıyor? Banyodan önce mi sonra mı, durulanıyor mu? Maske gibi mi sürüyoruz diplere mi yediriyoruz?
İki türlü kullanımı var. Duş sonrası hafif nemli saça dipten uca doğru uygulanıyor.

İkinci kullanımı ise duştan 30 dk önce aynı şekilde uyguluyorsunuz.

Hocam @Nowitzer merhabalar. İyisiniz inşallah. Size danışmak istediğim iki ürün var.

Hocam bu ürün kuru saçlarım için araştırdım, çok övülen bir ürün gibi yorumlar okudum "X" yerlerde. Sorum şu bu tür pahalı ürünler gerçekten iyi mi yoksa reklam mı? Almayı düşünüyorum çünkü.

Diğer ürün ise; https://www.hepsiburada.com/schwarzkopf-osis-thrill-100-ml-p-hbv000000otgi
Saçıma kaliteli ve kalıntısız şekil vermek için bu ürüne yorumunuz nedir?

Hocam @Nowitzer Merhabalar. İyisiniz inşallah. Size danışmak istediğim iki ürün var.

Hocam bu ürün kuru saçlarım için araştırdım, çok övülen bir ürün gibi yorumlar okudum "X" yerlerde. Sorum şu bu tür pahalı ürünler gerçekten iyi mi yoksa reklam mı? Almayı düşünüyorum çünkü.

Diğer ürün ise; https://www.hepsiburada.com/schwarzkopf-osis-thrill-100-ml-p-hbv000000otgi
Saçıma kaliteli ve kalıntısız şekil vermek için bu ürüne yorumunuz nedir?
Merhaba. İyi hocam sizi sormalı?

Hocam şampuanı bilmiyorum, işe yarayıp yaramayacağı hakkında yorum yapmam doğru olmaz.

Alttaki ürünün içindekiler kısmını atabilirseniz ona göre yorum yapacağım.

Capitol diye bir şampuan var, hep ondan alıyoruz. Çok değişik bir de stok gelirse her rengi var pembe, mavi hatta turuncu bile var.(!)

Geri
Yukarı