Rehber Saç bakım önerilerim

Şu konu 4 sene önce yani 16 yaşımda iken karşıma çıksaydı ne güzel olurdu. Kel olarak geziyorum şimdi. Rehber çok güzel hazırlanmış eline sağlık.
Teşekkürler. Rehberi daha da iyi içeriği olan ürünlerle güncellemek istiyorum ancak moderatörler raporlarıma yanıt vermiyor.

Teşekkürler. Rehberi daha da iyi içeriği olan ürünlerle güncellemek istiyorum ancak moderatörler raporlarıma yanıt vermiyor.
En baştan temiz bir rehber yapın bence. Rapor atıp bu konunun başına linkini ekletirsiniz yenisini yaptım diye. Bence daha mantıklı ama siz bilirsiniz.

Benim bir rahatsızlığım var saç derimde. Küçükken sınavlara hazırlanırken çok stress olduğum zamanlar baş gösterdi ve çözümü bir türlü bulamadım. Gitmediğimiz eczane sağlıkcı kalmadı. Kepek gibi ama kepekten çok daha büyük. Konak gibi ama o da değil. Denemediğim ilaç kalmadı hatta daha beter oldu. Her elimi saçıma attığımda başımdan kar yağar gibi deri dökülmesinden bıktım usandım artık. Sadece saçım da değil. Az da olsa sakalım, kaşlarım ve bıyığımda da bu oluyor. Seboreik dermatit tarzında bir teşis koymuştu eczane fakat onların tedavisi de işe yaramamıştı. Konuyu görünce sormak istedim bir bilginiz var mı acaba? En son tanıdığım bir kuaför dercos diye bir ürün önerdi. İşe yaramazsa boşa para harcamak ta istemiyorum. O ürün hakkında da yorum yaparsanız sevinirim.

Benim bir rahatsızlığım var saç derimde. Küçükken sınavlara hazırlanırken çok stress olduğum zamanlar baş gösterdi ve çözümü bir türlü bulamadım. Gitmediğimiz eczane sağlıkcı kalmadı. Kepek gibi ama kepekten çok daha büyük. Konak gibi ama o da değil. Denemediğim ilaç kalmadı hatta daha beter oldu. Her elimi saçıma attığımda başımdan kar yağar gibi deri dökülmesinden bıktım usandım artık. Sadece saçım da değil. Az da olsa sakalım, kaşlarım ve bıyığımda da bu oluyor. Seboreik dermatit tarzında bir teşis koymuştu eczane fakat onların tedavisi de işe yaramamıştı. Konuyu görünce sormak istedim bir bilginiz var mı acaba? En son tanıdığım bir kuaför dercos diye bir ürün önerdi. İşe yaramazsa boşa para harcamak ta istemiyorum. O ürün hakkında da yorum yaparsanız sevinirim.
Hocam selamlar. Geçmiş olsun öncelikle. Doktordan çözüm bulamamanıza üzüldüm. Dediğiniz ürünü duymuştum. İşe yaradığını söylüyorlar ancak denemedim ve bilmiyorum. Bu yüzden benim yorumuma bakıp almaya veya almamaya karar vermeniz doğru olmaz. Ancak dediğim gibi çözüm de olabilir yani.

Ben de şöyle tavsiye verebilirim kabarık saçlar için sülfatsız ve gliserin içeren şampuanlar kullanılabilir, saç kurutma makinesi yerine ıslak saç havluyla kurulanabilir ve tahta tarak kullanılabilir.(tercihen saçları kurutabilir ama zeytinyağı sabunu da kullanılabilir)

@Nowitzer DP(Daily Perfection) ürünleri nasıl sence?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı