Rehber Saç bakım önerilerim

Hocam merhaba şu konuyu inceleyebilir misiniz saç konusunda derdimi anlatmayı denedim de.

Saçım çok sert ve çok gür. Şu anlık parlatıcı etkili bir şampuan kullanıyorum güzel fakat sulfatlı. Bir de saçım çok olmasa da elektrikleniyor, ne önerirsiniz?

Selam benim saçlarım duştan çıktıktan 9-10 saat sonra hemen yağlanıyor yüzüm vs.de aynı şekilde cildim çok yağlı bu konudada çok fazla şikayetçiyim şampuan olarak öneriniz var mıdır ve bilginiz varsa yağlı yüz için nasıl geçirebilirim bu durumdan nasıl kullanabilirim yüzümü yıkamak içinde Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jeli kullanıyorum var mıdır bir tavsiyeniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

pekala hocam bu bayanların saçlarında ki kokunun sırrı nedir çok güzel kokuyor parfüm mü şampuan mı güzel kolan etki bırakan var mı şampuan olarak

Kullandığım iki ürünün de listede olması memnun etti.

Saç bakım kremi olarak listedeki Gliss, yağı olarak da yine listedeki OGX'i kullanıyorum. Süper kokan, aynı zamanda işini yapan ürünler.

Kişisel olarak memnunum saçımdan ama tek sıkıntım makine ile kurutma sonrası kabarması. Bunun için neler yapabilirim, öneriniz var mı? Genelde saçımı kuruttuktan sonra 30 dakika kadar topluyorum, kendiliğinden dinmiş oluyor. Ama haliyle 30 dakika uzun bir süre. @Nowitzer

Değerli arkadaşlar bildirim gelmiyor bakamadkm kusura bakmayın.

@Nowitzer Hocam 2 ay kadar All Of Uniqe şampuanını kullandım kuru saçlarım için ve bitme aşamasına geldi. Epeydir araştırdığım bir markanın Sebastian Şampuan aldım. Bu modelin 300TL olan Hydre Nemlendirici şampuanını alacaktım ama vazgeçtim. Sizce fiyatına göre iyi bir şampuan mı?
Hocam alıp da memnun olmamak var o yüzden değmeyebilir.
Hocam merhaba şu konuyu inceleyebilir misiniz saç konusunda derdimi anlatmayı denedim de.
Bakıyorum.

Selam benim saçlarım duştan çıktıktan 9-10 saat sonra hemen yağlanıyor yüzüm vs.de aynı şekilde cildim çok yağlı bu konudada çok fazla şikayetçiyim şampuan olarak öneriniz var mıdır ve bilginiz varsa yağlı yüz için nasıl geçirebilirim bu durumdan nasıl kullanabilirim yüzümü yıkamak içinde Neutrogena sivilce karşıtı yüz temizleme jeli kullanıyorum var mıdır bir tavsiyeniz yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cilt konusunda pek bir bilgim yok ancak kükürt sabunu yağı temizlemekte iyi iş çıkarıyor bence. Saça gelirsek de saçınızı soğuk-ılık suyla mı yıkıyorsunuz? Değilse öyle yapın. Şampuan olarak Head and Shoulders Yağlanma Kontrollü ürünü iyi olabilir.
Rehber iyimiş. Tarihi geçmiş bir jöle var hobby marka 1,2 defa kafama sürdüm. (Diplerine değil saç üstlerine.) Kullanmaya devam etsem zararlı olur mu?
Hocam jöleyi pek tavsiye etmiyorum açıkçası. Ancak daha az zararlı ürün araştırıp önerebilirim.

pekala hocam bu bayanların saçlarında ki kokunun sırrı nedir çok güzel kokuyor parfüm mü şampuan mı güzel kolan etki bırakan var mı şampuan olarak?
Şampuan da etkili, kendi şampuanınızın içinr papatya yağı koyup güzel bir koku sağlayabilirsiniz. Güzel kokulu şampuan konusunda ise geri dönüş yapacağım.

Kullandığım iki ürünün de listede olması memnun etti.

Saç bakım kremi olarak listedeki Gliss, yağı olarak da yine listedeki OGX'i kullanıyorum. Süper kokan, aynı zamanda işini yapan ürünler.

Kişisel olarak memnunum saçımdan ama tek sıkıntım makine ile kurutma sonrası kabarması. Bunun için neler yapabilirim, öneriniz var mı? Genelde saçımı kuruttuktan sonra 30 dakika kadar topluyorum, kendiliğinden dinmiş oluyor. Ama haliyle 30 dakika uzun bir süre. @Nowitzer
Hocam saçınızın kaybettiği nemi sağlarsanız kabarmanın azalacağını düşünüyorum. Hindistan cevizi yağı bunu sağlayabilir.

Yağlar hakkında konum:

Onun dışında keratin bakımı tavsiye ederim iyi marka olmak şartıyla.

Değerli arkadaşlar bildirim gelmiyor bakamadkm kusura bakmayın.

Hocam alıp da memnun olmamak var o yüzden değmeyebilir.

Bakıyorum.

Cilt konusunda pek bir bilgim yok ancak kükürt sabunu yağı temizlemekte iyi iş çıkarıyor bence. Saça gelirsek de saçınızı soğuk-ılık suyla mı yıkıyorsunuz? Değilse öyle yapın. Şampuan olarak Head and Shoulders Yağlanma Kontrollü ürünü iyi olabilir.

Hocam jöleyi pek tavsiye etmiyorum açıkçası. Ancak daha az zararlı ürün araştırıp önerebilirim.

Şampuan da etkili, kendi şampuanınızın içinr papatya yağı koyup güzel bir koku sağlayabilirsiniz. Güzel kokulu şampuan konusunda ise geri dönüş yapacağım.

Hocam saçınızın kaybettiği nemi sağlarsanız kabarmanın azalacağını düşünüyorum. Hindistan cevizi yağı bunu sağlayabilir.

Yağlar hakkında konum:

Onun dışında keratin bakımı tavsiye ederim iyi marka olmak şartıyla.
Teşekkürler hocam takipteyim o zaman.

Cilt konusunda pek bir bilgim yok ancak kükürt sabunu yağı temizlemekte iyi iş çıkarıyor bence. Saça gelirsek de saçınızı soğuk-ılık suyla mı yıkıyorsunuz? Değilse öyle yapın. Şampuan olarak head and shoulders yağlanma kontrollü ürünü iyi olabilir.

Sıcak su ile yıkıyordum saçımı bundan sonra soğuk su ile yıkamaya özen göstereceğim dediğiniz şampuan ve kükürt sabununuda deneyeceğim aklımda teşekkürler bilgilendirme için işime yararsa burayada yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı