Saç nasıl hızlı uzatılır?

Hocam taktik maktik dinlemeyin yalan. Eğer saçı hızlı uzayan biriyseniz bu genlere sahipseniz uzar. Saçınızın kaç ayda uzadığını biliyorsanız o kadar uzar. Daha fazla uzaması için bazı kremler olabiliyor onları deneyebilirsiniz yada takviye alarak.

Pirinç suyunu ilk defa senden duyuyorum.

Genelde saç uzatmak isteyenler araştırdığında karşılarına ilk o yöntem çıkar. Bende denemiştim ama işe yaramıyor yani demek istediğim ona özel değil o tarz saçma sapan yöntemlere yönelme. Vitaminlerini tam alırsan normali nasılda o şekilde uzar.

Klasik Türk berberi işte, muhtemelen yoktur en iyisi doğal yoldan uzamasıdır.
Adama diyorum ki abi çok kısa olmasın az al, sonuç saç elime bile gelmiyor o kadar kısa.

Hocam taktik maktik dinlemeyin yalan. Eğer saçı hızlı uzayan biriyseniz bu genlere sahipseniz uzar. Saçınızın kaç ayda uzadığını biliyorsanız o kadar uzar. Daha fazla uzaması için bazı kremler olabiliyor onları deneyebilirsiniz yada takviye alarak.
Masaj falan soğuk su onlar biraz işe yarıyor.

2 gün önce berbere gittim ve kafamın içinden geçti. İstediğim gibi kesemedi. Şaşırtmadı. Bu saçın uzamasını daha da hızlandırabileceğim yöntemler var mıdır?
Ben bu konuyu saç uzatırken araştırdım, benim tecrübeme göre genetiğiniz neyse o. Saçınıza yapacağınız bakımlar, maskeler vs. sadece saçı canlı tutuyor ve besliyor hızlı uzamasında hiçbir hikmetleri yok maalesef...

Adama diyorum ki abi çok kısa olmasın az al, sonuç saç elime bile gelmiyor o kadar kısa.

Masaj falan soğuk su onlar biraz işe yarıyor.
Türk berberleri böyle maalesef. Arkadaş, dost tavsiyesiyle pahalı bile olsa gidin kendinize adam akıllı bir berber bulun. Saç çok önemli bir şey...

Ben bu konuyu saç uzatırken araştırdım, benim tecrübeme göre genetiğiniz neyse o. Saçınıza yapacağınız bakımlar, maskeler vs. sadece saçı canlı tutuyor ve besliyor hızlı uzamasında hiçbir hikmetleri yok maalesef...

Türk berberleri böyle maalesef. Arkadaş, dost tavsiyesiyle pahalı bile olsa gidin kendinize adam akıllı bir berber bulun. Saç çok önemli bir şey...
Türk berberlerini boykot. 1 yıl boyunca hiç berbere gitmiyoruz.

Geri
Yukarı