Saçlarım çok dökülüyor

ClientNicki

Hectopat
Ben bu sorunu kepek için aldığım şampuandan sonra yaşamaya başladım. Saçlarım çok dökülüyor. İlk başta genetik olabileceğimi düşündüm fakat ne annemin ne de babamın sülalesinde kel veya kele yakın kişi yok diyebilirim. Ne yapabilirim?

Şampuanı değiştirin. Head Shoulders kullanabilirsiniz. Saçları çok sıcak suyla yıkamaktan kaçının. Temiz durulayın ve yağlanmasına çok fazla müsade etmeyin. Saç kremi kullanıyorsanız bırakın.

Saç kremi kullanmıyorum. Saçımın dökülmesinin sebebi sert saçtan da olabilir.
Kendi saçlarımda çok sert. Ancak en pahalı önerilen şampuan dahi kullansam bana yaramadı. En temiz çözümü head shoulders şampuanında buldum. Kepek yok ve dökülmede neredeyse bitti. Saçlarım sıkı ve serttir. Ancak durumunuz farklı bir şey olabilir. Yine de doktora görünmenizde fayda var.

Saç kremleri genelde yanlış kullanılıyor. Saç diplerine kadar krem süren var. Buda saç ve derisinin çabuk yağlanmasına, buna bağlı olarak dökülmelere sebep olabiliyor.

Kendi saçlarımda çok sert. Ancak en pahalı önerilen şampuan dahi kullansam bana yaramadı. En temiz çözümü head shoulders şampuanında buldum. Kepek yok ve dökülmede neredeyse bitti. Saçlarım sıkı ve serttir. Ancak durumunuz farklı bir şey olabilir. Yine de doktora görünmenizde fayda var.
Head Shoulders şampuanın hangisini kullanıyorsunuz ?

Head Shoulders şampuanın hangisini kullanıyorsunuz ?
Neredeyse hepsini denemeye çalışıyorum. Şu an bu ürünü kullanıyorum. Şampuanı değiştirmenize fayda var. Çözüm olmazsa eğer vakit kaybetmeden doktora başvurun.

Geri
Yukarı