Saçlarım dökülüyor mu?

Dediginizde haklısınız şöyle bir bağdaştırma yaptım genellikle şampuanı sürerken saçımıza masaj yaparak sürmemizi tavsiye ediyorlar sizin dediğiniz alet gibi.

Peki saçta kaşınma hissinin bi sorunu var mı
Bazen yanma gibi his gibi
Ben genellikle bu hisler olunca kasıyorum

Bunun farklı sebepleri olabilir. Cildiye doktoruna görünebilirsin yorum yapamam ben. Diğer taraftan saçlarını kısa tutmanı öneririm. Dökülmeye müsait bir saçın varsa uzatmanı hiç tavsiye etmem çünkü uzun saç çok daha hızlı dökülür.

Baba yarı kel anne tarafı kelik yok öyle aman aman.

Hocam babanız kadar dökülüyor. Ben çevremde kimi görsem 30 yaşına gelmeden en az babası kadar kel oluyor ve daha fazla dökülmüyor. Ama dediğim saç çıkarıcı roller aletini kullanırsanız saçınız dökülmez. Yani aslında her ne kadar dht hormonu oranı %90 anneden geçse de duyarlı bölgeler babadan geçiyor. Yani hormon seviyesi sadece dökülme hızını belirler. Dökülecek bölge için babaya bakmalısınız. Baban ne kadar kel ise sende en fazla o kadar olursun.

Hocam babanız kadar dökülüyor. Ben çevremde kimi görsem 30 yaşına gelmeden en az babası kadar kel oluyor ve daha fazla dökülmüyor. Ama dediğim saç çıkarıcı roller aletini kullanırsanız saçınız dökülmez. Yani aslında her ne kadar dht hormonu oranı %90 anneden geçse de duyarlı bölgeler babadan geçiyor. Yani hormon seviyesi sadece dökülme hızını belirler. Dökülecek bölge için babaya bakmalısınız. Baban ne kadar kel ise sende en fazla o kadar olursun.
Babam geçmişte jole tarzı şeyler kullanmış fakat ben sampuan ve krem kullanırım
Şampuanın clear man
Jöle bildiginiz gibi saç dökmede 1 numara anne tarafı kel değil dayılar saçı biraz seyrek o kadar

Babam geçmişte jole tarzı şeyler kullanmış fakat ben sampuan ve krem kullanırım.
Şampuanın clear man.
Jöle bildiginiz gibi saç dökmede 1 numara anne tarafı kel değil dayılar saçı biraz seyrek o kadar.

Hocam ben diyorum ki jöle en fazla saçı zayıflatır, kelleştirmez. Babanızın ne kadar keli var ise siz de en geç 30 yaşında babanızınki kadar kel kalırsınız. Bu iş genetik. Öyle jöleyle, şampuanla, kremler vs. kelleşme ne artar ne azalır? Genetikte varsa dökülür. Ancak o saç köklerini uyarmanız lazım. Sadece o şekilde kellik durur. Şampuan ve krem saç köklerini uyaramadığı için etki etmez. Siz internete saç çıkarıcı roller yazın ve onu alın.

Hocam ben diyorum ki jöle en fazla saçı zayıflatır, kelleştirmez. Babanızın ne kadar keli var ise siz de en geç 30 yaşında babanızınki kadar kel kalırsınız. Bu iş genetik. Öyle jöleyle, şampuanla, kremler vs. kelleşme ne artar ne azalır? Genetikte varsa dökülür. Ancak o saç köklerini uyarmanız lazım. Sadece o şekilde kellik durur. Şampuan ve krem saç köklerini uyaramadığı için etki etmez. Siz internete saç çıkarıcı roller yazın ve onu alın.
Tabiki çok teşekkür ederim herşey için dediklerinizi uygulayacağım

Hocam istersen 100 kere yıka. Yine de saçlar en fazla deriden kopar ve kökünden yeniden çıkar. Kelleşme direk olarak kökleri körelttiği için size saç çıkarıcı roller önerdim. Dht saç köklerine baskı yapınca kökler zayıflıyor. Siz roller aletini kafanıza sürtüğünüzde saç kökleri uyarılıyor ve kelleşmek imkansız oluyor. Tabii dökülen kısımları çıkartmaz. Kelleşme aşamasında kullanılması gerekli. Kaldı ki siz zaten kelleşmeye başlamamışsınız. Kullanmaya başlasanız iyi olur ama. En kötü saçların daha güçlü ve canlı olur:D
Bu saç çıkarıcı tarak(dermaroller) kaç mm kullanmalıyım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı