Saçlarım dökülüyor mu?

Tarha.1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim saçım son zamanlarda daha seyrek gibi hissettirmeye basladi. 17 yaşıma basacağım, çocukluğumda itibaren çok sık saçlarım olduğunu hatırlamıyorum, akrabalarımda da kellik hiç yok. Saçlarımın da normal sayıda döküldüğünü düşünüyorum. Sizce ileride sıkıntı çıkar mi?

Dosya Ekleri

• 20211216_094056.jpg
    20211216_094056.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 97
  • 20211216_093837.jpg
    20211216_093837.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 92
Arkadaşlar benim saçım son zamanlarda daha seyrek gibi hissettirmeye basladi. 17 yaşıma basacağım, çocukluğumda itibaren çok sık saçlarım olduğunu hatırlamıyorum, akrabalarımda da kellik hiç yok. Saçlarımın da normal sayıda döküldüğünü düşünüyorum. Sizce ileride sıkıntı çıkar mi?

Birincisi hocam nereden bilelim? Geleceği görme gibi bir özelliğimiz yok biz tanrı falan değiliz ikincisi biz doktor ya da dermatolog değiliz.

Saç sıklığı kişiden kişiye göre değişir diye düşünüyorum gelecekte saçınızın dökülmesi ise genlerle bağlantılı olsa da saçınıza bakmazsanız her türlü dökülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı