Saçma anime fobim

Bir insan bundan neden korkar ki?

Eki Görüntüle 892538
Caps_84514800ec82c0cbf42f9112a43e9740-1.jpg

Çok saçma olan bir fobim var. Anime fobisi evet anime fobisi küçüklükten geliyor. Nasıl geldi hatırlamıyorum, o kadar rahatsız ediyor ki o büyük gözler eskiden sadece gözleri rahatsız ederken artık her şeyi rahatsız oldum. Bu fobi yüzünden bu günlerde korku basıyor. Ben 8. sınıfa gidiyorum o kadar korku oyunları oynadım, o kadar korku filmleri izledim ( midenizi bulandıracak şeyleri de gördüm ) kurbanda neler neler gördüm ama bu animasyondan nasıl rahatsız olup tırsıyorum ya, bir arkadaşım var iyidir ama anime fotosu atıp engelliyor. O kadar uzun zamandır yapıyor ki adam ustalaşmış.
Saniyede engelliyor fotoğraf atamıyorum. Ondan intikam alacağım neyse ne yapacağım bilmiyorum. Abimler de anime izlese evden kaçarım herhalde fobimi yenmeye çok çalıştım ama fayda etmedi. HOI 4 de anime modu görünce bu aykut elmas gibi oldum. Sizce ne yapmalıyım? Benim fikrim onu engelleyip bitirmek de o en iyi arkadaşım da en iyi arkadaş böyle bir şey yapamaz. Ne saçma fobim var be.

Eki Görüntüle 892520

Ben de korkuyorum yalnız değilsin.
Saçma karakter ve hikayelere sahip animeler izlemeyerek, üstüne gidersen çözersin diye düşünüyorum.

Kapak fotondan rahatsız oldum benim de anime fobim var.
Forumda 10 kişinin 2-3'ü anime profil fotoğrafı kullanıyor.

Çok var profil fotorafı anime olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı