Saçma bir oyun olan Erzurum gerçeği

Keşke burada ego kasmak yerine yapımcıya geri dönüş yapsaydınız. Bir oyun kötüdür eyvallah. Oyun parasının hakkını vermiyordur ona da eyvallah. Fakat işin içine Jahrein ve Panda dahil olunca bir anda gündem oldu. Türkiye deki oyun sektöründen gram haberi olmayanlar kendini bir şey zannederek oyunu gömmeye çalışıyor. Türkiye de şu ana kadar binlerce kere kötü oyun çıktı fakat hiçbirinde bu kadar olay olmadı.
Kardeşim onlar konuşmadan önce ben bu oyun hakkındaki fikirlerimi söyledim. Bakabilirsin o zaman daha oyun çıkmamıştı bilmeden konuşma bak bakiyim benim açtığım konulara bu arada düzgün okusaydın onlarla alakalı hiç bir şey yazmıyor hepsini okumadığının kanıtıdır.

Kardeşim onlar konuşmadan önce ben bu oyun hakkındaki fikirlerimi söyledim. Bakabilirsin o zaman daha oyun çıkmamıştı bilmeden konuşma bak bakiyim benim açtığım konulara bu arada düzgün okusaydın onlarla alakalı hiç bir şey yazmıyor hepsini okumadığının kanıtıdır.
Kardeş falan değiliz öncelikle. Okumasam zaten gereksiz düşüncelerinden haberdar olmam. Oyun parasının hakkını vermiyorsa iade eder geçersin. Şov yapmanın alemi yok.

Hunt Down The Freeman gibi olacak bu oyun bence. Onda da çok heveslenmiştim fragmandan resimlerden görünce. İndirimde aldım o para bile fazlaydı böyle çalıntı bir oyuna. Oyun açılmadı bile bende. Bunu yapan arkadaşta Türk'tü. Sonra ne oldu bilmiyorum ama halen satışta. İlginç.
Yapımcı da 2019'da Activision'da işe alındı ve başka bir grup oyunun ikincisi yapıyor Twitter'dan bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı