Sadece Bizi Yaratanı Hatırlatmak İsterim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fivefivesix4com

Kilopat
Daha fazla  
Atatürk ve silah arkadaşlarının sayesinde bu millet esaretten kurtulup bağımsız hür vatandaş olarak dünyaya gelmişsin şu yaptığına bak. İlla muhalefet olmak zorunda mısın? Hem unuttuğunu nerden biliyorsun müneccim misin?
Sadece bizi yaratanı hatırlatmak istedim. Hani bizi yoktan var eden ama kimsenin bu forumda bahsetmediği. Şuan nefes alıyorsan, yaşamını idame ettirebiliyorsan Allah ın sayesindedir. Yağmuru yağdıran, rahmet hazinelerinden nimetlerini gönderen, Allah sayesinde. Bir mikroptan tut koca gezegenler, meteor taşları, kuyruklu yıldızlara kadar herşey insanı tehdit ediyor. Bukadar aciziz ama herşey bize hizmet ediyor. Güneş dahi hizmetimize verilmiş. Bunlar tesadüf eseri olamazlar. Evrimle açıklanamaz. Kur an indiginden beri meydan okuyor. Bir tek ayete misil getirilemiyor. Şuan bile getirilemez ve hiçbir zaman getirilemiyecek. Çünkü o Allah ın kelamıdır.

Tabi kendi inancında Allah kavramı olabilir ona inanırsın, saygını gösterirsin ibadetini yerine getirirsin, fakat burada arkadaş Milli Mücadele ile ilgili bir konu paylaşmış bizlerle, sende millete burada vaaz veremezsin kusura bakma.

Tabi kendi inancında Allah kavramı olabilir ona inanırsın, saygını gösterirsin ibadetini yerine getirirsin, fakat burada arkadaş Milli Mücadele ile ilgili bir konu paylaşmış bizlerle, sende millete burada vaaz veremezsin kusura bakma.
Konuşan yalnızca hakikattir.

Kardeş ben bir şey demedim. Sadece onun yanında bunu da hatırlatmak istedim. Neden rahatsız oldunuz ki?

Dini içerikli bir konuda birisi tutup Atatürk'te bu ülke için şunları bunları yaptı deseler nasıl absürt kaçarsa bu da şu an öyle görünüyor. Daha açık seçik nasıl izah edilir bilmiyorum fakat durum böyledir. Gerçi hala anlayacağından da şüpheliyim.

Konu ile ilgili alakasız mesaj atmanız hiçbir şey ifade etmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı