Sadece Enes hakkındaki görüşleriniz

Sadece Enes'i seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Bilmiyorum, kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bayağı bir önceden garip içerikler çeker iken de severek izlerdim. Kaliteli iş yapıyor. Bir çok farklı konseptte video çekti ve hepsini severek izledim.

İlk kez eleştiri videolarına başlayacaklar izleyebilir. Tekniği, diksiyonu iyi. Zaten Türkiye'de bulunan eleştiri kanallarının içerikleri neredeyse aynı ve tekrara düşüyor. Sonrasında izleyici bunu fark eder ve kanalla ilişkisini yavaş yavaş azaltıp yoluna devam eder zaten.

Çok abartılacak veya gömülecek bir yanı yok.

Çok abartılacak veya gömülecek bir yanı yok.
Gömülecek yeri kitlesi ve yaptığı videoların konuları. K-Pop dinleyenlere bu müzik bok gibi sırf grupların üyeleri için seviyorsunuz kabul edin gibi kendi düşüncesini katarak eleştiri yapmaktansa, neden bu kadar nefret ediyorsunuz diye söylüyor, söylesene BTS'in torunlarıyız diyenleri, söylesene K-Pop sevmeyenlere linç edenleri. Ama söylemez, çünkü kitlesi zaten küçük ve büyük bir kısmı K-Pop'çu. Aynı videosunda E-Spor'a spor diyenler göt büyütmeye devam edebilir diyor ama bir kişi bile çıkıp kardeşim iki yüzlümüsün az önce ayrımcılık yapmayın insanların zevklerine karışmayın diyordun, şimdi Espor göt büyütmektir diyorsun diye. Ama yok, Enes öyle konuşuyor ki hipnoz ediyor resmen. Aileler bile anlamıyor bunu. Anca sesi güzel, doğru söylüyor. Neo Toprak çakması işte. Neo ne yapar; gündeme göre 3-4 günde bir video atar ve zaten gözümüzün önünde olanları daha fazla gözümüze sokar. YouTube'da kaliteli bir kanal değildir belki ama yayınları eğlenceli geçer. Sadece Enes ise aynı şeyin Laciverti işte. Günde bir video atar ve yayın açmaz, herkes ona filozof gözüyle bakar. Biri bile kim olm bu Enes demez. Kimse öbür eleştiri kanallarına yönelmez, kimse nedir ne değildir sorgulamaz ve işin aslını bilmez. Sadece Enes 200000 çocuğun düşüncelerini değiştirebilir ama kimsenin ruhu duymaz...

Yeni konular

Geri
Yukarı