Sağlam bir antivirüs ile Windows 7 kullanılır mı?

Daha fazla  
Merhaba. Windows 7'nin desteği bittiği için yeni türeyen virüslere karşı savunmasız bir işletim sistemi. Sağlam bir antivirüs ile Windows 7 kullanılabilir mi? Kredi Kartı çalınması vs. yaşanır mı?

Windows'un kendi açıklarını antivirüsün kapatacağını düşünmüyorum. Mümkünse en Windows 8.1 geçmeye çalışın. Eğer ben korsan indirmem, bilmediğim sitelere girmem ve güvenlik tarayıcı uzantısı kullanırım, orijinal yazılımlar kullanmaya özen gösteririm, reklam engelleyici kullanırım dersen bence sistemden dolayı geçebilirsin.

Sağlam antivirüs için ESET kullanabilirsin.

Merhaba. Windows 7'nin desteği bittiği için yeni türeyen virüslere karşı savunmasız bir işletim sistemi. Sağlam bir antivirüs ile Windows 7 kullanılabilir mi? Kredi Kartı çalınması vs. yaşanır mı?
Kaspersky'ın hala Windows 7 desteği var diye biliyorum Kaspersky satın alırsan kart koruması gibi şeyler de olacaktır fakat size Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans bu konuda 90 günlük lisans var ve çalışıyor. Fakat Microsoft'un Extended Security Updates diye bir sistemi var ve Rehber: Windows 7'ye ocak 2023'e kadar güncelleme aldırma rehberi bu konuda onu aktif edip güncellemeleri alabiliyorsunuz Extended Security Updates ne diye soracaksanız da Windows 7'nin 2023'e kadar güvenlik güncelleştirmesi sunması.

Hocam Windows 7'nin Google desteği kesilmeyecek mi neden Windows 7'desiniz?

Google Chrome harici tarayıcı kullansın. Google'ın bunu yapması zaten saçmalık. Sanki altın kaplamalı mükemmel tarayıcısı var, desteği kesiyor.

Hocam saçma sapan sitelere girmesseniz ve Steam'dan oyun kuruyorsanız bir sıkıntı olmaz. 2 yıldır Windows 7 kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı. Yani virüs bulaşıp bulaşmaması sizin gireceğiniz yerlerle alakaladır.

Google Chrome harici tarayıcı kullansın. Google'ın bunu yapması zaten saçmalık. Sanki altından mükemmel tarayıcısı var, desteği kesiyor.
Aynen Firefox kullanıyorum. Memnunum.

Google Chrome harici tarayıcı kullansın. Google'ın bunu yapması zaten saçmalık. Sanki altın kaplamalı mükemmel tarayıcısı var, desteği kesiyor.

Aynen ya sanki eline bir şey geçiyor normalde Windows 7'ye geçecektim fakat bu tarz olaylar olduğundan dolayı geçmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı