Sagopa Kajmer'in Alıntı Olan Beat'leri

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sagopa Kajmer hayranıyım 12 yaşımdan beri. İnsanı kendinden geçiren müzikleri alt yapıları var bunları kendi yapıyor diye biliyordum bazılarının alıntı olduğunu fark ettim ya da bazılarından ilham alarak az buçuk değiştirdiğini. Böyle bir video yaptım.

Teşekkürler :).
Bir de Kalbim Krizin Bekçisi Olmuş'un beati vardı alıntı olan.

Kashmir - Rocket Brothers

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Beat yapan arkadaş sample olarak kullanmış. Zaten çoğu Türkçe Rap yapanlar yapıyor bunu. Her şeye rağmen Sagopa Kajmer'i takip etmesem de gençliğimde yeri vardır. Her zaman saygım olmuştur. :)

Bazıları Sample'a giriyor diye biliyorum. Tabi en başarılı bulduğum Sample kullanımı ise Bu Böyledir:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı