Sahibinden.com ilanı yüzünden tehdit edilmek

1000₺ iskontoya satıcı bi tarafıyla güler ancak.
5700'e indiyse siz haklısınız fiyat konusunda. Ama bu 1000₺ iskonto istediğiniz gerçeğini değiştirmiyor.
Hocam zaten urun ps4 pro last of us surumuydu.Urunun sıfırı zaten 4500 falandı.Ama niye engelliyosunuz zaten ölücülük değil bişey değil adam gibi malesef o fiyata düşünmüyorum yazar geçersin.

Sahibinden'de şöyle kötü bir özelliğim var yanlış şeylere atlıyorum evet kötü özellik evet suçluyum. Ekranı kırık, Android 4 tablete 500 TL yazdığını gördüm bende o kadar etmediğini söyledim seni ilgilendirmez tarzı mesaj yazıp engelledi, bugün engeli açıp çocuk gibi ne oldu 1 günde sattım dedi, akşama doğru tekrar mesaj attı ama ben cevap veremiyorum, WhatsApp'tan yazdım çocuk gibi mesaj atmaya devam mı edeceksin diye, yaşım senden büyüktür falan falan dedi doğrudur deyip engelledim, sahibinden üzerinden tekrar mesaj atıp yarın seni karakola kadar süründüreceğim tarzı bir şey yazmış, çocuk değilim başıma bir şey gelmeyeceğini biliyorum, ekstra olarak onun suçlu olduğunu da biliyorum, hayatımda bundan daha ezikçe bir şey görmedim.
Siz niye muhalif oluyorsunuz onu anlamadım ama engelleyin geçin. Tehdit eden insanlar genelde boş insanlardır.

Geri
Yukarı