Sahibinden ekran kartı almak

Aniloo1

Femtopat
Daha fazla  
Sahibinden.com üzerinden ekran kartı alacağım ve adamla konuştum ve adam yurtiçi ile aramda 30 metre var. Siz bana paranın yarısını yollayın kalanınıda aldıktan sonra ödersiniz diye. Sizce güveniyim mi?

Sahibinden.com üzerinden ekran kartı alacağım ve adamla konuştum ve adam yurtiçi ile aramda 30 metre var. Siz bana paranın yarısını yollayın kalanınıda aldıktan sonra ödersiniz diye. Sizce güveniyim mi?

Güvenli e-Ticaret (GET) ile 5-6 Defa alışveriş yaptım henüz hiçbir sorun yaşamadım.
Bu makale size yardımcı olabilir.

Kargo şubesine gidip fotoğraf yollama ve ardından parayı havale yöntemi ile alma şeklinde bir çok satış yaptım. Bu tür alışverişler karşılıklı güvene dayalıdır. Her zaman dolandırılma ihtimali vardır. Kimse dolandırılmayacağının garantisini veremez.

Hayır tabikide. Hatta yaşınız küçük sanırım aile büyüklerinden birisi ile alışverişlerinizi yapın. Bir abiniz olarak size tavsiyem.

Hocam bu bir risk. Ben birçok defa sıkıntısız bir şekilde aldım. Herkes dolandırıcı olacak diye bir kaide yok fakat sorun yaşarsanız bir güvenceniz olmayacak. GET ile alabilirseniz daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı