Sahibinden meşhur sahtekar Gaming Türkiye

ggwp9191

Hectopat
Yer
İstanbul/Maltepe
Merhaba arkadaşlar. Önceki adıyla Vogue Gaming market - Gamer market adıyla bilinen şahıs mağaza ismini değişmiş. Benim de başım yandı bunun yüzünden. Sahte fatura vs gönderiyor. Alışveriş yapmayın. Numarasını da değişmiş zaten. İsteyene kanıtlarım.

Merhaba arkadaşlar. Önceki adıyla vogue Gaming market - gamer market adıyla bilinen şahıs mağaza ismini değişmiş. Benim de başım yandı bunun yüzünden. Sahte fatura vs gönderiyor. Alışveriş yapmayın. Numarasınıda değişmiş zaten. İsteyene kanıtlarım.

Screenshot_20230806_153536_com.sahibinden.jpg

Merhaba arkadaşlar. Önceki adıyla Vogue Gaming market - Gamer market adıyla bilinen şahıs mağaza ismini değişmiş. Benim de başım yandı bunun yüzünden. Sahte fatura vs gönderiyor. Alışveriş yapmayın. Numarasını da değişmiş zaten. İsteyene kanıtlarım.

Eki Görüntüle 1892035
Hocam bil eye leri bilgilendirdiniz. Allah'a sizden razı olsun.

Merhaba arkadaşlar. Önceki adıyla vogue Gaming market - gamer market adıyla bilinen şahıs mağaza ismini değişmiş. Benim de başım yandı bunun yüzünden. Sahte fatura vs gönderiyor. Alışveriş yapmayın. Numarasını da değişmiş zaten. İsteyene kanıtlarım.

Eki Görüntüle 1892035

i5 12400F bu fiyata zaten inanılmaz.

Buradan 2. el Ryzen 7 2700x almıştım, fanı yanlış vermişti babası sonra annesi (Yaşlı başlı kadın) doğru fanı getirdi ama kendisi gelmemişti babası test edip verdi. İyi ki bir problem çıkmadı sorunsuz kullandım. Kazık yiyenlere geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı