Sahibinden Param Güvende alışverişi satıcıyı mağdur ediyor

Hocam oncelikle geçmiş olsun, tabikide yapılan hatanın sonucudur bunlar. Bir de şöyle düşünün; param güvende sarı sitede, kesinlikle olması gereken bir durumdu. Satıcılar, sahte ürünler satarak, tuketiciyi mağdur ediyordu. İade'yi kabul etmeyip, paralarına konuyorlardı.
Tüketici hakem heyetine bile gitseler,a sonuçlanması çok uzun sürüyor, bazen ise sonuçlanmiyordu bile. Yani sarı siteden önceden bir ürün almak için 2 kere düşünmek gerekiyordu. Param güvende sayesinde artık, güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyor.
Ha tabikide Sarı sitenin bu "denedim,beğenmedim,bozuk vb." Sebeplerle ürünü "iade" etmesine kesinlikle bir çözüm bulunmalı. Yani yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal gibi bir durum ortaya çıkmakta.

Hocam oncelikle geçmiş olsun, tabii ki de yapılan hatanın sonucudur bunlar. Bir de şöyle düşünün; Param Güvende sarı sitede, kesinlikle olması gereken bir durumdu. Satıcılar, sahte ürünler satarak, tuketiciyi mağdur ediyordu. İade'yi kabul etmeyip, paralarına konuyorlardı.
Tüketici hakem heyetine bile gitseler, a sonuçlanması çok uzun sürüyor, bazen ise sonuçlanmiyordu bile. Yani sarı siteden önceden bir ürün almak için 2 kere düşünmek gerekiyordu. Param Güvende sayesinde artık, güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyor.
Ha tabii ki de Sarı sitenin bu "denedim, beğenmedim, bozuk vb." Sebeplerle ürünü "iade" etmesine kesinlikle bir çözüm bulunmalı. Yani yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal gibi bir durum ortaya çıkmakta.

İşte bir şeyler yapılıyor ama insanlar bozuk olduğu için ne yapsan bozmayı, içine etmeyi buluyorlar. Suistimal ediyorlar. Sonra yasaklar vs geliyor.

Sahibinden üzerinden aktif kullandığım anakartımı ilana koydum. Görmedim Param Güvende ile koymuşum. Satın alındı alan kişi anakartı denemek için almış kendi sistemi arızalıymış, acaba sorun anakarttamı diye ürünü alıyor bende satıldı diye kargoladım sonra bana anakart sorunlu vs. önceki kartımda çalışmıyordu. Sorun başka herhalde deyip iade kargo yaptı. Tavsiyemdir Param Güvende sistemiyle alışveriş yapmayın böyle açıkları var. Paramı da alamadım. Çocukla görüştüm yok öyle böyle cart curt demeye başladı. Elden alışveriş yapın.

Eki Görüntüle 2202620

Benzer durum yaşadım Corsair RAM'ler satmıştım zamaninda DDR3 16 GB 4*4 adam içlerini değiştirip DDR2 RAM olarak geri gönderdi Param Güvende ile satış yapmıyorum o zamandan beri
Dikkatli olun satış yaparken kargo sonrası ödeme alın mesuliyeti kabul etmeyin.

Sahibinden üzerinden aktif kullandığım anakartımı ilana koydum. Görmedim Param Güvende ile koymuşum. Satın alındı alan kişi anakartı denemek için almış kendi sistemi arızalıymış, acaba sorun anakarttamı diye ürünü alıyor bende satıldı diye kargoladım sonra bana anakart sorunlu vs. önceki kartımda çalışmıyordu. Sorun başka herhalde deyip iade kargo yaptı. Tavsiyemdir Param Güvende sistemiyle alışveriş yapmayın böyle açıkları var. Paramı da alamadım. Çocukla görüştüm yok öyle böyle cart curt demeye başladı. Elden alışveriş yapın.

Eki Görüntüle 2202620

Tamamen saçmalık sıfır üründe bile böyle saçmalık olamaz denemek için miş kardeşim keşke telefonlarını bile açma saydın müşteri hizmetleri ile konuş saydın diyecektin ikinci el araba alırken de mi bunu uyguluyorsunuz zaten Param Güvende ilan sakın açmayın.

Bende alım satım yaptım, satarken satıcıya/alıcıya "ayıptır sorması neden alıyosun/satıyorsun, napacaksın?" demek lazım. 0'dan sistem toplamayan adama Param Güvende ile mal verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı