Sahibinden Üzerinden GET ile Alınan RX 580 Bozuk

Acfergo

Hectopat
RX 580 kart aldım ve kartta artifact sorunu var. Satıcı bana sürekli başka kartla değiştireceğini söyleyip durdu ve kargolayacağını söyledi ama telefonları çok nadir açıyor, mesajlara çok nadir bakıyor. Kart gölgeleri titrek ve garip bir pikselleşmeyle gösteriyor. Tek istediğim savcılığa falan gidip ürün olması gerektiği gibi değil ve satıcı beni geçiştiriyor. Bugün 14. gün bir şeyler yapmam gerek artık çünkü adam o kadar geçiştirdi ve telefonlara bakmadı ki haklarım varsa onlardan olacağım. Ne gibi haklarım var? Ne yapabilirim? Kartı 2200 liraya aldım. Sahibindenin kendisinden değil, bir satıcıdan aldım.

GET ile aldıysan zaten geri gönderebilirsin, paran henüz adama gitmemiştir eğer siparişini onaylamadıysan.

RX 580 kart aldım ve kartta artifact sorunu var. Satıcı bana sürekli başka kartla değiştireceğini söyleyip durdu ve kargolayacağını söyledi ama telefonları çok nadir açıyor, mesajlara çok nadir bakıyor. Kart gölgeleri titrek ve garip bir pikselleşmeyle gösteriyor. Tek istediğim savcılığa falan gidip ürün olması gerektiği gibi değil ve satıcı beni geçiştiriyor. Bugün 14. gün bir şeyler yapmam gerek artık çünkü adam o kadar geçiştirdi ve telefonlara bakmadı ki haklarım varsa onlardan olacağım. Ne gibi haklarım var? Ne yapabilirim? Kartı 2200 liraya aldım. Sahibindenin kendisinden değil, bir satıcıdan aldım.
Hocam ürünü onaylamadıysanız sıkıntı çıkmaz.

14. Güne kadar iyi dayanmışsınız.

Eğer onayladıysanız geçmiş olsun.

"Güvenli e-Ticaret’te 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları hakkında Yönetmelik uyarınca belirtilen tüm haklarınız saklı kalır. Bu Yönetmelikle alıcı üyemizin hiçbir sorun belirtmeksizin 14 gün içerisinde ürünü, satıcı üyemize iade etme hakkı mevcuttur."

Keşke test etmeden ürünü onaylamasaydınız. Eğer günü geçmediyse ürünü iade edebilirsiniz diye biliyorum. Ancak ürünü sizin bozmadığınızı kanıtlamanız gerekebilir.

Geri
Yukarı