Sahibinden uzak mesafeden ikinci el monitör almak

Mertb4kiee

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el bir monitör buldum fakat ürün çok uzak bir şehirde. Param güvende ile alamıyorum çünkü desi sınırını geçiyor. Nasıl güvenli bir şekilde alabilirim? O şehirden bir tanıdığım var ama parayı teslim edecek kadar samimi değilim, sadece kontrolleri sağlayabilir. Aklına bir fikir gelen var mı?

Merhaba, ikinci el bir monitör buldum fakat ürün çok uzak bir şehirde. Param güvende ile alamıyorum çünkü desi sınırını geçiyor. Nasıl güvenli bir şekilde alabilirim? O şehirden bir tanıdığım var ama parayı teslim edecek kadar samimi değilim, sadece kontrolleri sağlayabilir. Aklına bir fikir gelen var mı?
Test edemediğiniz ürünü almanızı pek tavsiye etmem.

Sahibinden.com'dan alıyorsan ürün eline geçmeden para karşı tarafa geçmiyor. İade'de de epey kolaylık yaşarsın.

Her gün yeni ilanlar çıkıyor. Bİraz daha devam et bence araştırmaya. Riske girmeye deyeceğini düşünüyorsan sen bilirsin.

Test edemediğiniz ürünü almanızı pek tavsiye etmem.

Dediğim gibi arkadaşım kontrolleri sağlayabilir asıl sorun ödeme.
Her gün yeni ilanlar çıkıyor. Bİraz daha devam et bence araştırmaya. Riske girmeye deyeceğini düşünüyorsan sen bilirsin.

Yeni çıkacak ilanlar da desi sınırını aşacak ve yaşadığım şehirde bu monitörün ilana konulma olasılığı bayağı düşük.
Ölü piksel çıkarsa ne yapacaksın? Ha ben fark etmedim vs. diyebilir.

Oyun arkadaşım olduğu için dolayısıyla kendisi de az çok biliyor hangi testlerin yapılması gerektiğini dediğim gibi tek sorun ödeme.

Geri
Yukarı