Sahibinden'e ilk RTX 3050'ler düştü

RTX 3050 isteyen arkadaşlar pusun İtopya gibi sitelere onlar 5,5-6k'den çıkarır. Hızlı olursanız oradan alabilirsiniz.

Fiyat son yazmış ama bir pazarlık şansınızı deneyin hocam. Belki 7500 yapar :D

Bu ahlaksızlık resmen. İstediği fiyattan satar gibi birşeyi kabul etmiyorum Türkiye kapitalizmi tam anlamıyla yaşasa fiyatlar böyle olmazdı. Serbest piyasada fiyatlar bu kadar yüksek olmaz vergiler bu kadar yüksek olmaz. Türkiyede ki sistem işime ne gelirse sistemi.

Bu ahlaksızlık resmen. İstediği fiyattan satar gibi bir şeyi kabul etmiyorum Türkiye kapitalizmi tam anlamıyla yaşasa fiyatlar böyle olmazdı. Serbest piyasada fiyatlar bu kadar yüksek olmaz vergiler bu kadar yüksek olmaz. Türkiye'de ki sistem işime ne gelirse sistemi.

Türkiye'de sistem diye bir şey bırakmadılar sabah süt aldım marketten çikolatalı süt etiket fiyatı 3.90TL kasada 6.95 okuttu :D kasaya gidene kadar 3TL zam geldi :D

Bu ahlaksızlık resmen. İstediği fiyattan satar gibi birşeyi kabul etmiyorum Türkiye kapitalizmi tam anlamıyla yaşasa fiyatlar böyle olmazdı. Serbest piyasada fiyatlar bu kadar yüksek olmaz vergiler bu kadar yüksek olmaz. Türkiyede ki sistem işime ne gelirse sistemi.
Türkiye'de hem sıfır ürün satan şirketlerde hem de ikinci el piyasasında satış yapan kurumsal ve bireysel satıcılarda "ticari ahlak" namına bir gram olumlu bir şey yok zaten. Herkes tuttuğunu koparmanın derdinde. Dolara endeksli ürünlerin fiyatı dolar artarken de artıyor dolar düşerken de artıyor. İkinci el ürünlerin fiyatı sıfırlarından daha pahalı. Çok garip bir pazar Türkiye pazarı.

Maalesef sitelerde ve mağazalarda da bu fiyat aralığında satışa çıkacağını düşünüyorum hatta daha pahalı bile çıkabilir. 3060'ın ilk çıkacağı zamanları hatırlıyorum. Sahibinden'e PNY 3060'lar düşmüştü. Oradaki fiyatlar daha sonra mağazada çıkan fiyatlara yakındı hatta daha düşüktü.

Yine de umarım mağazalar 5500-6000 TL gibi bir fiyattan satarlar ancak hiç sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı