Şahsıma hakaret edilen videoyu nasıl kaldırtabilirim?

Evet arkadaşlar ben olayı bildiğim için konu sahibine şaka yapmak amacıyla benim dedim, ben değilim.

Adım da Mehmet zaten.
Kanal sahibinin kredi kartlarıyla ilgilendiğini nereden bildiniz, takip ettiğinizden dolayı mı?

Bişi diyecem olmayacak 18 yaşına girmiş bi havalar olmuş buna yok türev yok yaşım 18 yok yazım yanlışı gereksiz konu uzattı arkadaş
Hocam iki tarafta birbirinden özür dilesin konuyu kapatın. Siz durduk yere adamı aşağılamışsınız, o da haklı olarak cevabını vermiş. Gerek yok tartışmaya :).

Teşekkür ediyorum hocam, biraz telegram kanalındaki videolara falan baktım kusura bakmayın ama aşırı komik olay ya :D. Küfür edenlerde olmuş onlara sözüm yok ama "Boş adamsın" diyen kişinin yorumunu silip geçseymiş keşke. Boş yere telif yemiş kanal sahibi.
Valla olay umrumda değildi ben o şahsı sevmediğim için umursamaz konuştum o da madem bu kadar olgun sil geç yorumu

Valla olay umrumda değildi ben o şahsı sevmediğim için umursamaz konuştum o da madem bu kadar olgun sil geç yorumu
Hocam Telegram videolarından izledim, arkadaş 4 yıldır YouTube'da içerik üretiyormuş ve YKS senesi olmasına rağmen hala video çekiyor. Siz gidipte durduk yere adama yorum yazarsanız doğal olarak sinirlenir diye düşünüyorum. Tabii ki silip geçebilirdi fakat belli ki sinirlenmiş, ben onun yerinde olsam ben de sinirlenirdim. Sınav senemde video çekmeye çalışırken durduk yere birisi beni aşağılasa cevabını verirdim yani.

Hocam Telegram videolarından izledim, arkadaş 4 yıldır YouTube'da içerik üretiyormuş ve YKS senesi olmasına rağmen hala video çekiyor. Siz gidipte durduk yere adama yorum yazarsanız doğal olarak sinirlenir diye düşünüyorum. Tabii ki silip geçebilirdi fakat belli ki sinirlenmiş, ben onun yerinde olsam ben de sinirlenirdim. Sınav senemde video çekmeye çalışırken durduk yere birisi beni aşağılasa cevabını verirdim yani.
Hocam diş veya tıp gelsin de gerisi önemli değil...🩺

Yok telif yemedim😊
Kaldırılan videom 1 sene önceye ait
Sana ithafen yaptığım videoyu bizzat ben kaldırdım konu uzamasın diye

Yok telif yemedim😊
Kaldırılan videom 1 sene önceye ait
Sana ithafen yaptığım videoyu bizzat ben kaldırdım konu uzamasın diye

Yeni konular

Geri
Yukarı