Sahte 870 EVO çoğalıyor

Tamamdır. Umarım orijinal çıkar.

Yeni değişim ürün Hepsiburada tarafından gönderildi bugün akşam 5 gibi elime ulaştı şimdi bilgisayara taktım aynı hata onda da var. Bilgisayar ayrıca SSD görmüyor. Normal bir veri diski olarak da görmüyor.
En son gelen SSD'nin Samsung Magician yazlımındaki hatayı gösteren ekran görüntüsü bu şekilde

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-29 174515.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-29 174515.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 108
Yeni değişim ürün Hepsiburada tarafından gönderildi bugün akşam 5 gibi elime ulaştı şimdi bilgisayara taktım aynı hata onda da var. Bilgisayar ayrıca SSD görmüyor. Normal bir veri diski olarak da görmüyor.
En son gelen SSD'nin Samsung Magician yazlımındaki hatayı gösteren ekran görüntüsü bu şekilde.

Benim önerdim SSD'yi iade etmeniz ve oradan ürün almamanız.
Bu SSD de sahte gibi duruyor.

En son gelen SSD'nin Samsung Magician yazlımındaki hatayı gösteren ekran görüntüsü bu şekilde
Bu ciddi bir konu. Hepsiburada üzerinden sahte ürünle karşılaşmış, iade etmiş ve doğru düzgün işlem görememiş biri olarak çok bir farkındalık beklemiyorum ama @MaNsİoN35'da notunu alsın. Satıcı kimdi?

Ürünü iade etmek isterimde fakat ürün değişimi şu an benim için en uygun olanı çünkü ben bu SSD'yi 1160 t. L. Almıştım şu anda 1700 t. L. Civarında o yüzden ısrarla değişim yaptırıyorum.

Ürün sahte diye bu kadar ucuzdur diye düşünüyorum.
Bence iade edin yoksa elinize hep sahte disk ulaşır.
2. defa olduysa vir bit yeniği vardır anlamanız lazim.

Bundan Samsung'un haberi var mı acaba?
Evet var özellikle ürün seri numaralarını paylaştım ve hepsiburadanın sahte samsung ürün sattığını söyledim ama samsung bizim sorunumuz değil diyor. Eğer ürünler samsung Türkiye tarafından ithal edilmemişse samsung hiçi bir şekilde ilgilenmiyor. Sahte yada değil
Bu ciddi bir konu. Hepsiburada üzerinden sahte ürünle karşılaşmış, iade etmiş ve doğru düzgün işlem görememiş biri olarak çok bir farkındalık beklemiyorum ama @MaNsİoN35'da notunu alsın. Satıcı kimdi?
Satıcısı hepsiburada

Ürün sahte diye bu kadar ucuzdur diye düşünüyorum.
Bence iade edin yoksa elinize hep sahte disk ulaşır.
2. defa olduysa vir bit yeniği vardır anlamanız lazim.
Normalde ben bu ürünü aldığımda fiyatları bu şekildeydi vatan bilgisayarda o zaman için 1250 t.l. idi hepsiburada 1160 t.l. Şimdi dolar kurundan dolayı fırladı

Yeni konular

Geri
Yukarı