Sahte Türkçe Yama Yayınlayan Turkceyamaci.com Hacklendi

Sahte Türkçe yama yayınlayarak sisteminize virüs bulaştıran ve Sosyal'de de kendinden sık sık bahsettiren turkceyamaci.com CyberTurkoTeam tarafından hacklendi. Umarım insanları kandırmayı bırakırlar. :D

Not: "CyberTurkoTeam" ile bir bağlantım yoktur, gördüm ve paylaşmak istedim. :D
hacked by cyberturkoteam.png

Sahte Türkçe yama yayınlayarak sisteminize virüs bulaştıran ve Sosyal'de de kendinden sık sık bahsettiren turkceyamaci.com CyberTurkoTeam tarafından hacklendi. Umarım insanları kandırmayı bırakırlar. :D

Not: "CyberTurkoTeam" ile bir bağlantım yoktur, gördüm ve paylaşmak istedim. :DEki Görüntüle 555479
Sansürlü yerde şerefsizler yazıyor. 😂 Bu arada @HakanCT seni Oğuz Sasi videolarının yorum kısımlarında hep görüyorum konulara falan açıklık getiriyorsun bazen.

Yine açmışlar siteyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lanet olsun yine açmışlar çok mu insanlık namına çalışan bir hacker aramızda para toplayıp sizi zengin edelim yeter ki oyuncuların düşmanı şu siteyi temelli yok edin o kadar ilgi alanı içeren binlerce site varken çakallığını yapmak için oyuncuları hedef almış! Biz Türk oyunculuğu gelişsin diye yırtınırken adamın yaptığına bakın ya!

Ayn ya anamız babamızda hacker olmayın diyor Allah aşkına sanki fbi hackleyecek beynimiz var yahu?

Bu tarz sitelerin, arama sonuçlarında gözükmemesi için engelleyebilirsiniz.
Engellemek için bağlantıdaki uzantıyı kurmanız yeterlidir.

Geri
Yukarı