Sahur sohbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocalar acaba ne cevap verir. 😂

Hacı 26 yaşındayım. 26 yıllık hayatımda en son bu acıyı 2017'de yaşamıştım. Sevdiğimin ölümünü tadarak. Çok değişik bir his, Allah kimseye yaşatmasın.

Hacı 26 yaşındayım. 26 yıllık hayatımda en son bu acıyı 2017'de yaşamıştım. Sevdiğimin ölümünü tadarak. Çok değişik bir his, Allah kimseye yaşatmasın.
Geçer diyeceğim ancak geçmez bence çözümü yok. Kafa dağıtmalık şeyler bile yapsan aklında oluyor. En kötü ihtimalle gece yastığa başını koyduğunda gözünün önüne gelir.

Geçer diyeceğim ancak geçmez bence çözümü yok. Kafa dağıtmalık şeyler bile yapsan aklında oluyor. En kötü ihtimalle gece yastığa başını koyduğunda gözünün önüne gelir.

Yemek yerken bile gözümün önünden geçiyor. Ölen de, beni reddeden de.

O kadar haklısın ki yani 1500'e ben 5500 XT aldım o kadarını söylüyorum şu an 3000 falandır herhalde.

Yıktın bizi reis.

Yapacak bir şey yok :(

Başınız sağ olsun hocam, umarım doğru kişiyi bularak ömür boyu mutlu olursunuz.
O kadar haklısın ki yani 1500'e ben 5500 XT aldım o kadarını söylüyorum. Şu an 3000 falandır herhalde.

Yıktın bizi reis.
Bu mesajı ilk defa mı yazıyorsunuz? Sanırım Dejavu oldum.

Başınız sağ olsun hocam, umarım doğru kişiyi bularak ömür boyu mutlu olursunuz.

Bu mesajı ilk defa mı yazıyorsunuz? Sanırım Dejavu oldum.

Sağ olasın kardeşim.

Yemek yerken bile gözümün önünden geçiyor. Ölen de, beni reddeden de.

Yapacak bir şey yok :(

Yapılacak en iyi şey sanırım depresif şarkılar dinlememek. Bir de beyni yoracak şeyler. Ama her türlü gece aklınıza gelecek. En mantıklısı en aza indirgemek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı