Sakarya Hendek'te ayrı eve çıkacak var mı?

mesutc4

Decapat
Daha fazla  
Selam aleyküm. Sakarya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği kazandım ve kayıt yapmaya gideceğim. Yurt, apart vs düşünüyoruz ama uyguna kiralık daire varsa ayrı eve çıkabilirim. Bu konuda yardımcı olacak veya benimle aynı eve çıkacak Eğitim Fakültesinde okuyan bir arkadaş var mı?

selam aleyküm. Sakarya üniversitesi İngilizce öğretmenliği kazandım ve kayıt yapmaya gideceğim. Yurt, apart vs düşünüyoruz ama uyguna kiralık daire varsa ayrı eve çıkabilirim. Bu konuda yardımcı olacak veya benimle aynı eve çıkacak eğitim fakültesinde okuyan bir arkadaş var mı?

Hayırlı olsun diyelim. sanırım böyle dikkat çekiliyor. Neyse dediğiniz olay biraz ihtimal gerektirir. Ve eminim ki okumaya başladığınızda bir öğrenciyle bir ev tutabilirsiniz benim abim üniversitede okurken 1 aylık bir ev tutmuştu sonra bırakıp bölüm arkadaşıyla bir eve girmişti. Bulamazsanızda üzülmeyin çıkar bir bölüm arkadaşı.

Hayırlı olsun diyelim. sanırım böyle dikkat çekiliyor. Neyse dediğiniz olay biraz ihtimal gerektirir. Ve eminim ki okumaya başladığınızda bir öğrenciyle bir ev tutabilirsiniz benim abim üniversitede okurken 1 aylık bir ev tutmuştu sonra bırakıp bölüm arkadaşıyla bir eve girmişti. Bulamazsanızda üzülmeyin çıkar bir bölüm arkadaşı.

Teşekkür ederim kanka. İnşallah hayırlısı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı