Sakatlık öncesi ve sonrası yaşanan değişmeler nasıl düzeltilir?

yusuf0715

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 11 aydır mide bulantı problemim var. Zamanla artış göstermişti, doktora gittim daha tam teşhis koyamadık ve zamanla spora gidişimi etkiledi ve beni ilerlememi yaklaşık 3-4 aydır engelliyor hatta neredeyse geriletiyor. Yaklaşık 4-5 aydır da bir omuz problemim var, yani anlayacağınız biraz sakatlıklar yüzünden spora ara verdim ama en az haftada 1 kere gittim. Çok kalori alamadım tabii her zaman, yaklaşık 2 yıldır yapıyorum sporu. Sizce kaç gün tam beslenip tam antrenman yapsam düzelir?

Hocam 1,5 yıl spor yaptım ve kan değerlerim yüzümden spora 6 ay ara vermek zorunda kaldım, bu aralar tekrar başladım. Problemini anlıyorum fakat yapılacak en iyi şey araştırma hastanesine gidip sorununun kaynağını bulmak ve çözmek. Tabi bunları yaparken fitnessı tamamen bırak vücuduna benim yaptığım gibi zaman ver.

Hocam 1,5 yıl spor yaptım ve kan değerlerim yüzümden spora 6 ay ara vermek zorunda kaldım, bu aralar tekrar başladım. Problemini anlıyorum fakat yapılacak en iyi şey araştırma hastanesine gidip sorununun kaynağını bulmak ve çözmek. Tabi bunları yaparken fitnessı tamamen bırak vücuduna benim yaptığım gibi zaman ver.
Sağ ol hocam zaten seyrek gitmeye başlamıştım.

Geri
Yukarı