Sakız gıdı ve yüzdeki yağı eritir mi?

Sakız çiğneyerek yüzdeki yağı ve gıdıyı eritebilir miyim? Günde kaç saat çiğnemeliyim? Normalde 2 saat civarı çiğniyorum, fayda eder mi?

Hocam yanlış anlamayın da böyle şeylerle uğraşacağınıza bir salona yazılıp diyet yapın imkanınız varsa. Cidden spor bağımlılık haline geliyor ve gitmek istiyorsunuz.

Çene topu var bende hocam ama aldığım günden beri denemedim sakızla aynı mantık bu da sadece ağzın büyük bölümünü kaplıyor.

Çene hatlarını belli ediyor biliyorum ama oradaki yağları da yaksa 10 numara.

Yağ yakmaz işte anca kas yaparsınız sakız hem küçük maksimum sert falımlardan 4-5 tane atarsan ağzına çene yapını düzenler ama eritmez. Ağız topu bence de en mantıklısı.

Hocam yanlış anlamayın da böyle şeylerle uğraşacağınıza bir salona yazılıp diyet yapın imkanınız varsa. Cidden spor bağımlılık haline geliyor ve gitmek istiyorsunuz.
Gidiyorum zaten salona hocam hayvan gibi basıyorum hakkını veriyorum sadece yeme düzeni bozuk yağlı ve kilom var ama kas kütlemde var .

Yağ yakmaz işte anca kas yaparsınız sakız hem küçük maksimum sert falımlardan 4-5 tane atarsan ağzına çene yapını düzenler ama eritmez. Ağız topu bence de en mantıklısı.
Öylede okulda kötü gözükür neyse ayarlıcaz o zaman.

Çene topunu 1 saat yapmakla 5 sakız çiğnemek aynı değildir bence ama kaldı ki okulda çene topu kötü durur ağız şişik çene topu evde olur sakızı okulda en mantıklısı.
Siz sorunuzu kendiniz yanıtladınız hocam bizim fikrimizi sormanıza gerek kalmamış bence. Sakızla devam edin.

Gidiyorum zaten salona hocam hayvan gibi basıyorum hakkını veriyorum sadece yeme düzeni bozuk yağlı ve kilom var ama kas kütlemde var.

Hocam yanlış anlamayın bende kiloluyum obez değil ama kiloluyum neyse şunu fark ettim size de öneririm. Naturel zaten zor yıllarca emek vermek gerekiyor düzgün bir fizik için beslenme bu işin yüzde 80-90ı falan cidden herkes diyor. Beslenmenize dikkat edin. Vücudunuzda değişim gördükçe motive oluyorsunuz zaten.

Kiloluysanız önce kilo verin sonra yüzünüzü şekillendirmek için Mewing diye bişey öneriyorlar denemedim.
1704656316644.png

Kilo verirseniz yüzünüzdeki yağlar hepsi erir tipiniz yakışıklı olur. Yok öyle 100 kilo olup yüzün pürüsüz duması falan.
100 e yaklaştık zaten boy da kurtarmıyor bu kiloda mecbur vercez yoksa bulkun sonu nerde bitecek belli.

Kiloluysanız önce kilo verin sonra yüzünüzü şekillendirmek için Mewing diye bişey öneriyorlar denemedim.
Eki Görüntüle 2077841
Kilo veremiyorum hocam ikisini beraber yapıcam.

Hocam yanlış anlamayın bende kiloluyum obez değil ama kiloluyum neyse şunu fark ettim size de öneririm. Naturel zaten zor yıllarca emek vermek gerekiyor düzgün bir fizik için beslenme bu işin yüzde 80-90ı falan cidden herkes diyor. Beslenmenize dikkat edin. Vücudunuzda değişim gördükçe motive oluyorsunuz zaten.
Beslenme kötü işte dayanamıyorum ne yesem doymuyorum o yüzden düzgün diyet programı lazım kafayı sıyırtıcak bana yağ oranım %30-32 arası kilo 95

Yeni konular

Geri
Yukarı